Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom kijelentette, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kijelentette, hogy nem akar szeretkezni! Mostanában sokat veszekszünk. Ezzel mi a célja? Így akar valamit megtorolni?

Figyelt kérdés

Elutasít,szivatásból viccelődve persze nem éleen komolyan még azt is mondja Isten őrizz!

Fiúk,ti csináltatok már ilyet?Mi volt a célotok vele?


2009. márc. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nem vicc, és nem szivatás, ezzel tudatni akarja hogy te már nem kellesz neki
2009. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szoktam a barátnőmmel, (igaz, mink egyáltalán nem veszekszünk)...mindenesetre igen, pl. szeretkezés előtt szoktam őt "húzni" ilyenekkel hogy nem, meg minden, persze csak viccből, ezzel hogy értsd azt akarom hogy legyen kicsit olyan "durci" és oankor mindnig megvigasztalom :) persze ő is nevet közben tehát nem komolyan...vagy azért is szoktam, mert azzal "bevadítom" hogy távolodom el tőle, és ő meg úgy gerjedve jön felém, és kérdezgeti hogy, nem ? nem ? tehát nálunk ez így van (azért mondtam ezt, mert kérdezted hogy mink fiúk szoktunk-e ilyet csinálni...sztem igen, DE csak bizonyos határokig) amúgy meg, ha azt mondod hogy sokat veszekedtek akkor személyszerint én, lehet h ugyan ezt csinálnám, egy ideig...azután szereveznék egy romantikus vacsorát és azután...kettesben lennénk, és átbeszélnénk a dolgokat...nem tudom, hogy a TE barátod milyen típus, vagy hasonló...mindenesetre, ha tényleg sokat veszekedtek, akkor nem "igen" csodálkoznák rajta... (DE ez csak az én véleményem..SENKIT sem akarok vele megbántani)...
2009. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Veszekedés közben nem az érveire reagáltál és nem azokkal vitatkoztál hanem őt, mint embert sértetted meg. Próbáld meg felgöngyölíteni ezt és megtudni mi lehetett az. És ne felejts el valami nagyon fontosat: nem vagyunk egyformák.
2009. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!