Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elhagyjam a párom mert két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a párom mert két nővel is össze akart jönni?

Figyelt kérdés

elhagyott a párom.ma visszajött(3 hét után),és bevallotta hogy 2 nővel is próbálkozott.

szeretem,de félek megint elhagy,és ha összejönnek,lehet végleg elhagy.nem gondoltam volna 7 év után hogy mással próbálkozik.nem tudja megindokolni miért tette,de azt mondta szeret.nem tudom bizhatok -e benne.


2009. márc. 7. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha 2 nővel is próbálkozott, akkor te csak 1 vagy a sok közül... lehet azért futott vissza hozzád, mert a többi nem vált be... a helyedben nem fogadnám vissza, én biztos nem tudnék benne bízni ezek után.
2009. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy ezek után élvezni tudja e még a bizalmadat. Ha úgy érzed teljesen nem tudod ezt elfelejteni Neki, akkor szerintem ne menj vissza Hozzá, mert abból csak szintén elválás lesz.

Egy barátnőm próbálkozott ilyesmi után a visszafogadással, de nem lett többet olyan a kapcsolatuk mint előtte volt.. úgyhogy külön váltak.


7 év után mondjuk nagyon nehéz lehet.. megértem.

2009. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én megértem a barátodat. lehet azért nem jött neki össze a másik két nővel, mert ő sem aakrta igazán. Én is boltam már a helyzetében, elhagytam volna a páromat másért és akkor jöttem rá, hogy mennyire szeretem őt és nem kell más. Néha az ember nem tudja mit érez, és ki akar törni. Beszéljétek át. Ne szakits vele megbántottságból vagy féltékenységből. A szívedre hallgass. Lány
2009. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 19:23-as köszönöm a bíztatást,jól esett,titkon így gondolkodom én is

7 éve tart a szerelmem,lehet meghalnék nélküle!!

2009. márc. 7. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!