Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap szeretkeztünk a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztünk a barátommal, és amikor nagyon benyomta nekem, fájt. Mármint ott belül, valahol a méhnyílásomnál. Eddig soha nem volt ilyen gond. Már kb 2 hete nem voltunk együtt. Ez normális? Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
néha fáj, ha elér vmit ott belül... talán a méhszáj, vagy maga a méhfal, nem tudom. de természetes
2009. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! akkor megnyugodtam:) remélem ezután nem fog fájni:(
2009. márc. 7. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
rendesen fel voltál elötte izgulva? milyen volt az elöjázék? vagy lehet hogy túl nagy a pénisze? /ezeket a kérdéseket válaszold meg =e súgy többet tudok segíteni/ de nyugi ne izgulj lehet hogy nem voltál elégg=e nedves, ne izgul semmi gond
2009. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt az első alkalom, és eddig semmi gond nem volt, szóval sztem tuti nem az a gond, hogy túl nagy a barátom pénisze:) bár nem panaszkodhatom...:$:D volt előjáték is, és a behatolásnál sem volt gond... szóval minden oké volt addig, amíg egészen tövig benyomta:S na az nagyon fájt, az a szerencse, hogy nem vette észre hogy a fájdalom miatt nyögdécselek xD:S mert nem akartam azzal letörni, hogy fáj, mert azt hinné, nem élvezem, pedig nagyon is élveztem... de nem értem miért fájt:S és köszönöm a segítséget:)
2009. márc. 7. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
máskor is tövig szokta nyomni? lehet hogy a hüvelyed a nagy péniszhez /akkor mikor tövig nyomja/ még nincs annyira hozzászokva...nem, remélem hogy érted hogy hogyan gondolom
2009. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, volt már rá példa, de eddig semmi gond nem volt, sőt nagyon is élveztem... de tegnap valamiért nem így volt:S azért nem értem, mert már rég voltunk együtt, ha mondjuk az lenne, hogy tegnap előtt is csináltuk volna akkor megérteném..
2009. márc. 7. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:

abban a kb egy hétben, miután elmúlik a mensid sokkal érzékenyebb a méhszájad - ha pont abban az időszakban van, akkor lehet, hogy azért fájt most, máskor meg nem

baj nem lesz belőle, de szerintem nyugodtan szólj neki máskor, hogy másik pozícióban csináljátok, vagy ne nyomja be annyira - meg fogja érteni

2009. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
múlt hétvégén azért nem tudtunk szeretkezni, mert pont meg volt.. és a hét folyamán múlt el valamikor, olyan hétfő-kedd fele. Remélem igaza van az utolsó válaszolónak, és amiatt volt:) az volt a szerencse, hogy utána pont pózt váltottunk:)
2009. márc. 7. 18:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Máskor szólj neki nyugodtan, hogy, picit finomabban, vagy tedd oda a kezedet, és fogd 2 ujjad közé a péniszét, így kb 1-1,5 centivel kevesebbre tud behatolni. és ha picit"szorítod" neki, lehet odáig lesz érte..:) általában ilyen méhnyakmegnyomós jelenet akkor van, ha a lány hason van, vagy kutya pózban van a pár. ne hagyd máskor, és ne mondd, hogy szerencse, h nem vette észre, h nem a gyönyörtől nyogdécseltél, azért vagytok egymásnak, hogy figyeljetek egymásra!
2009. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!