Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor szeretkeztetek elöször?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szeretkeztetek elöször? Hány szexuális partneretek volt idáig?

Figyelt kérdés
Azt is irjátok le most hány évesek vagytok,meg fiuk vagy lányok vagytok?
2009. márc. 7. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

21 évesen volt az első, majd 22 évesen a második és egyben utolsó is, lévén azóta már a feleségem.


Most amúgy 25 vagyok.

2009. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%

18 múltam amikor az első, aztán kb 10.

És innentől ennyi, mert nős vagyok.


25 fiú

2009. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
19 évesen, a jelenlegi párommal.. szóval csak 1etlenegy férfinak adtam oda magam, és többnek már nem is fogom. 25/nő
2009. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem miért pontoztatok le, amikor leírtam, hogy mikor szeretkeztem először, hány szexpartnerem volt eddig +, h lány vagyok-e vagy fiú + a koromat is odaírtam. Vagy nem ez volt a kérdés?? Szóval nem értem a lepontozásokat. Elnézést kérek minden lepontozómtól, hogy válaszolni mertem a kérdésre!!!!!!
2009. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

20 évesen szeretkeztem először a jelenlegi férjemmel. Ő volt az első és remélem az utolsó is.

29/l

2009. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!