Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl lesz egy férfinek sok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lesz egy férfinek sok, és sürü spermája?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több nem lesz, mert a szervezet csak annyit termel, amennyi ondó sejt elpusztul. Magömlés után pedig csak addig lesz gyorsabb a termelődés, amíg elnem éri azt a szintet ami a magömlés előtt volt. Amint eléri, akkor vissza veszi a termelést, ismét pont annyira, amennyi elpusztul.

A sűrűsége pedig az ondóhólyag által termelt váladék mennyiségétől függ. Ezt lehet gyógyszerekkel befolyásolni. De sztem nem érdemes, teljesen fölösleges.

2009. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Szeretnéd, ha neked is sok és sűrű lenne?

Nem hinném, hogy ennek bármi gyakorlati jelentősége lenne, hiszen ez nem olyasmi, amit nézegetni kell.


Mindenesetre, ha két hétig nem "ürítesz", akkor nagyobb rá az esélyed.

2009. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nö vagyok!Az szeretném ha a páromank jó sok lenne,hogy beteritenne vele!Élvezném tuti!
2009. márc. 7. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonos készítményekkel lehet növelni az egészet, de ez rendkívül veszélyes dolog. Rengeteg károsodást okozhat a szervezetnek.
2009. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hormonos francokat...



Tejet, tojást, tejfölt, yoghurtot kell enni sokat! És ritkábban kell szexelni. Ha pedig szexeltek, kényeztesd szájjal sokat! Lesz annyi, hogy ellő a puncidtól a hajadig. Tapasztalat!

2009. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Előttem szólónak igaza van!

Barátomnak a tejföltöl sok,pl székelykáposztát ha tejföllel eszik tuti, és nem csak az első orgazmusnál, egész nap!

2009. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem a sörtől másnapra igencsak megnő a mennyisége! ;)
2011. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!