Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek gondjai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek gondjai vannak magával a saját szemszögéből pl : kicsinek látja a péniszét és szeretne valamilyen pozitíve eredményt elérni az önbizalma miatt akkor miért szidják meg oltják itt le az oldalon?

Figyelt kérdés
Bezzeg ha egy nő egész napján csak a fogyókúrával törődik meg az életét koplalással tölti akkor az teljesen elfogatott.Akkor a férfiak is mondhatnák fogadja el magán ezt dobta a gép.
2009. márc. 7. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a testsúlyodon tudsz változtatni, de a farkadon nem...

Úgy kell elfogadni ahogy van...

2009. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért oltják le, mert sajnos az emberi gyarlóság határokat nem ismer...

Amúgy tényleg így van, én is észrevettem, de ha megfigyeled, több a női kérdező ebben a kategóriában...:)

22/F

2009. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én irtam neked szó szerint ezt,hogy fogadd el mert ezt dobta a gép,ez szidás volt? Figyelj,ez az igazság,ez nem oltás volt én csak leirtam neked,hogy ugysem fog megnőni a péniszed,és ne rinyáljál ezen hanem inkább viselkedj férfiként,és a nők lefogják szarni mekkora.Ha azt irtad volna fogyni akarsz 5 kilót akkor azt mondom menj el sportolni,mert azzal lehet fogyni,viszont pénisznyújtó-gyakorlatoktól nem fog nőni.
2009. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az önbizalmadnak nem 3 centin kéne múlnia..remélem ezt te is tudod.És mégegyszer:nem oltásnak szántam,nem tudom miért vetted annak,talán azért mert én nem azt irtam,hogy persze,nyugodtan csináld csak,szedjél mindenféle csodaszereket,krémezd,nyujtoagsd és 20 centis lesz.
2009. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én ősi gyakorlatokról,módszerekről beszélek nem kínai krémek meg interneten rendelhető tabletták meg nyújtó gépek meg gyógyszerekről csak természetes úton.
2009. márc. 7. 11:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Igaz az önbizalmamnak nem 3 cm en kéne múlnia csak volt szerencsém találkozni egy lánnyal akibe szerelmes voltam mondanom sem kell első kapcsolat és megkaptam az oltás jelzőként hogy "bébi méret "a 16 cmre és kivágott mint a szart és akkor legyek teli önbizalommal és életkedvvel 17 évesen .És akkor biztos kapom majd az hogy aza lány szemét meg más szeretni fog..hajrá.
2009. márc. 7. 11:43
 7/13 anonim válasza:
100%
Nos ....en no vagyok...tizennyolc eves, es mondhatom hogy... legkissebbtol legnagyobig mindefele peniszu pasim volt mar... Es elmondhatom , h nagyon nem szamit. Nem tudom milyen csaj lehetett az akit te szerettel. De en ha szeretek valakit akkor nekem elsosorban nem a testi dolgok szamitanak, :))es legkevesbe a penisz nagysaga. Szerintem keress vki olyant aki tenyleg szeret mert ha igen nem fog enyiret kirugni.Szerintem egy pasiban sokkkal tobb ertekes dolg van a peniszenel.Ugyhogy nyugodtan vegyel erot magadol, adjal magadra es legyen inkabb jo beszelo kepesseged... a legtobb csaj megszerzese ezen mulik. :) es ne csuggedj mert nem vagy alsobb rendu vagy rosszab mint a tobbi:)
2009. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"A közösülés alatt maga a szemérem-test is különleges dolgokat művel. A kis szeméremajkak például már az izgalmi szakasz kezdetén megtelnek vérrel, méretük két-háromszorosára növekszik s a színük a pirostól a vörösig terjedő árnyalatban változik. A duzzadt ajkak szorosan körül ölelik a hímtagot, ezzel létre hozzák az úgynevezett orgasztikus mandzsettát. A csikló, amely az izgalmi szakasz elején még mereven ágaskodott, most fokozatosan ellaposodik, majd teljesen visszahúzódik saját fitymájába. A pénisz ki-be mozgása előre hátra mozdítja a rátapadó kis szeméremajkakat, amelyek viszont a környező testszövetek összeköttetése révén a csiklót késztetik dugattyú-szerű mozgásra a saját bőrredőjében. Szakmai körökben úgy fogalmaznak, hogy ilyenkor kétféle közösülés is folyik, azaz a nő a férfivel, de egyúttal önmagával is szeretkezik. Költői kép ez, de igaz.

Állítólag minden nő arra vágyik, hogy hüvelyben élje meg az orgazmust. Nem tudom. Sokan sokféleképpen nyilatkoznak erről. Tény az, hogy aki az áhított módon jut örömhöz, az is a csikló ingerlése, helyesebben az előbb vázolt öningerlése révén jut gyönyörérzéshez. Ez esetben azonban el kell ismernünk, hogy igenis szerepet játszik a partner pénisz mérete, pontosabban annak körfogata!!!. ""A hosszúság elhanyagolható""", hiszen a hüvely hossza nagyjából 12 centiméter körül van, tehát egy abszolut átlagos pénisz se tud teljesen „eltűnni” benne. De megfelelő körmérték szükséges ahhoz, hogy kialakulhasson az a bizonyos, egész rendszert működtető orgasztikus mandzsetta."

Itt még rengeteg okos dolgot olvashatsz a szexről. Nő vagyok (nem lány) Nő, éppen elég tapasztalattal, és nyugodt szívvel állíthatom, hogy egy normális nőt nem a hossza érdekel. Csak az a lényeg, hogy mit tudsz. Hidd el tényleg nem számít a méret!!

2009. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi lemaradt!

[link]

2009. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de télleg nem mindegy két adolog...a testsúlyon lehet változtatni, és az az egészséged mércéje is valahol, míg a pénisz méret adottság, egészségi szempontból nem számít...mintpl a mellméret...és az a lány aki így viselkedet veled egyszerűen nem szeretett, jobban jártál hogy elöbb lelépett sztem....az ilyenekért kér...az én barátom 21 éves és 15 cmes a pénisze és nekem nagyon jó vele!!!hüvelyi orgazmusom is van , szinte 99% ban ugyh ennyit a méretekről:)

nem tudok mást mondani az a lány buta volt és nem szeretett...ennyi, sztem egy értelmes pasinak ezt el kell tudni fogadnia..biztos olyan is van hogy egy pasi utasit vissza egy lányt mert kicsi a melle...na bumm, hát az ilyen hülyákkel sztem jobb is nem kezdeni:)

2009. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!