Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mar a spermája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mar a spermája?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta együtt vagyunk, de volt 2 év szünet!

Már régebben is állandó jelleggel volt folyásom-gombás fertőzésem a partnerem mellett, de a 2 év szünet alatt talán 3x ha kijött. Most fél éve járunk megint és minden szeretkezés után égő-viszkető érzésem van, mintha "marna" a spermája!

A kérdésem az lenne, hogy mitől lehet ez?

A barátomnak semmi tüneti baja!

Tudom, mennjek orvoshoz de előbb itt szeretnék tudakolódni, hátha valaki jár/járt hasonló cipőben!


2009. márc. 7. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

mikor életemben először élvezett belém, nekem is kimondottan mart, akkor tényleg a spermája... de manapság én is ebben a cipőben járok mint te és nem attól van...egyszerűen ilyen érzékeny a hüvelyünk... ha pl hosszabb ideig vagy többször egymás után csináljuk máris előjön és hetekig be van gyulladva :( most is épp így vagyok... vagy ha nem vagyok elég nedves és kidörzsöli nagyon, akkor is így járok. Szóval..egyszerűen vigyázni kell rá meg óvatosnak kell lenni, mert valamiért a sors ilyen túlérzékeny nemi szervvel "ajándékozott" meg minket :(

Amivel javíthatsz a bajodon: forró sós ülőfürdő, és canesten...kúp és krém együtt, de krém mindenképpen...

2009. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzések gyakran tünetmentesek főleg a pasiknál. Igen, mindenképpen menj orvoshoz, de ne csak téged kezeljenek, hanem a párodat is. Különben az egész nem ér semmit, mert úgyis visszakapod.
2009. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__12..


A vége felé egy srác, normális választ is tudott adni ;)


A gombás fertőzés meg nem játék, küldd el a partnered dokihoz, v hivd fel a figyelmét a higiéniára, mert ha nálad fajul el a fertőzés, a termékenységeddel is játszhat!

2009. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én arra is gondoltam, hogy nem-e savas az ő ph-ja és ettől van a probléma! Vagy alapból lappang benne vmi, ami miatt nekem minden aktus után canesten "kúrát" kell tartanom.... :S

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a barátom....hát majd' napi szinten füvezik, talán ez is lehet probléma??

2009. márc. 7. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ráélveztem az egyik barátnőmre és nem töröltük le egyből, neki kipirosodott a bőre.

De ha folyton begombásodsz tőle, akkor csak oda-vissza fertőzitek egymást.

2009. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A füvezés nem tudom, hogy befolyásolja-e a pH-t, de a sperma semmiképp sem savas. Ha az lenne, téged nem marna ugyanis a hüvely is savas kémhatású, akkora eltérés pedig ami ezt okozná már nem normális. Ha pH szerint közelíted meg akkor inkább az lehet, hogy sokkal lúgosabb és ezt a hüvelyed már nem tudja semlegesíteni.
2009. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
sperma pont hogy lúgos...ezért nem jut el mindegyik a női savas környezetben a célba( ha megtermékenyítést nézzük, nem a védekezést )
2009. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem,hogy a spermája mar,de gumival csináltuk utána, és úgy is mart egy idő után.

Gonbás fertőzésed van,azért van!És amikor belédélvez az még jobban mar,amúgy már előtte elkezdődik,nem pont akkor!

Amikor tünetmentes voltam semmi baj nem voltm,soha nemmart, nem dörzsölődtem ki!

És mikor újból érzetem ezt, na akkor jöttem rá, megint gomba van, másnapra viszketett is rendesen!

Megint kikezeltek és remélem megint minden oké...

menj nőgyógyászhoz, a vény nélküli szerekben ne bízz!

2009. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sok hasznos info elhaltszott.Én is így jártam 2 hónapja. Azt hiszem nagyon érzékeny nekünk ez a terület.És a lényeg hogy nagyon tisztán kell tartani, mindig tiszta törölköző stb...és ez a vissza fertőzés is igaz, mert a pasik nem érzékennyek ilyen dolgokra.. mi nők viszont nagyon.(már aki)Szoval ha gomba akkor nőgyógyász...kérdezd ki
2011. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!