Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátnőm hogy kinyaljam?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve élünk szexuális életet és az elején mindig engedte hogy nyelvvel kényeztessem. Kb egy fél éve nem engedi. Elhúzza onnan a fejem, mindig azzal jön hogy biztos kellemetlen illatú/ízű és nem akar nekem rosszat meg hogyha ő nem csinálja nekem (annyira nem is igénylem) akkor én se neki... Pedig én nagyon szeretném neki csinálni és nem is várom el tőle hogy ő is csinálja nekem. Hogyan tudnám "rávenni"? Egyáltalán miért nem engedheti? Jóljönne pár vélemény mert nem tudok rájönni, ha beszélgetek vele akkor azokat mondja amiket följebb leírtam. Amúgy 17 éves.

Még annyit írnék, hogy nem hiszem hogy a nyalás utáni nyalakodással lenne a gond, mert mikor régebben csináltam neki utána is simán benne volt a csókolózásba. Gátlásos lenne? Akkor régen miért nem volt az?


2009. márc. 7. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem valószínűleg igaz lehet az amit mond, hogy ha ő nem csinálja neked akkor fordítva sem szeretné. Én is úgy voltam egy ideig, hogy nem akartam csinálni a páromnak, viszont olyankor nem engedtem hogy ő csinálja, mert féltem, hogy akkor elvárja, hogy én is. Mondd el neki, hogy te nagyon szereted őt és nem várod el, hogy csinálja neked, ha nem akarja, viszont te kívánod őt mindenhogy és szeretnéd ezen a módon is kényeztetni őt. Biztosítsd róla, hogy nem rossz ízű és imádod.

Sok sikert!!


Somebody

2009. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő tudja nagyon jól hogy én nem akarom h cumizzon. engem nem érdekel nekem mi esik jól, az a fontosh neki jó legyen és ha látom h élvezi akkor az nekem is jól esik.
2009. márc. 7. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Én teljesen megértem a barátnődet(hisz nő vagyok én is:) )

Az igazság az,hogy tényleg ez a probléma szokott lenni.Ha egy nő nem"cumizhat"ahogy te fogalmaztad,akkor már neki sem esik jól mert minden nő tudja,hogy bizony imádják a férfiak azt a helyzetet..Vagy tényleg néha van olyan,hogy azt hisszük,hogy kínos de hiába fürdünk nem vagyunk eléggé tiszták.....De előbb-utóbb minden jóra fordul

2009. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ő nem akar cumizni semmiképp, én meg nem erőltetem, de én akarom őt kényeztetni.
2009. márc. 7. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy olvasott ezen az oldalon egy-két olyan kérdés/választ ami miatt ez merült fel benne.

Vagy az is lehet, hogy amikor egyszer nyaltál neki, valami miatt ez neki éppen kellemetlen volt (ki tudja miért) és azóta ezen stresszeli magát.

2009. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

én imádom ha kinyalnak annyir jó érzés de viszont én annyira nem szeretem leszopni a barátomat ö engem mindig kinyal

hát beszĺgessetek vele hogy miért nem jó neki vagy csak simánt dumálj vele

2009. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket. Elolvastam mielött kiírtam a kérdést, de ott sem találtam megfelelő válaszokat. Ott inkább azt írták hogy biztos nem szeret kapni ha nem adhat. Vagy éppen a nyalás utáni csók.

1. Nem akar cumizni mint már leírtam és én sem erőltetem én csupán neki akarok jót azzal hogy kényeztetem.

2. Régebben nem volt semmi baja a nyalifali utáni csókkal vagy puszival. Régen élvezte is.

2009. márc. 7. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
lehet, hogy tényleg van valami baja, pl gombára gyanakszik, lehet valamiféle folyása van... én is igy voltam vele, mikor észrevettem,h van valéami gond, de még a barátomnak nem szóltam, mert azt hittem, h. nem komoly és elmúlik. fijoman szóbahozhatod ezt is.
2009. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!