Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy már szeretnék tovább lépni? Konkrétan még nem került szóba de Ő azt mondja nem akar sürgetni! Ő is kíván és Én is Őt. Nem ezzel van a gond! Csak nem lépünk tovább! Tippetek, hogy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mássz rá!!! ha érettek vagytok és kívánjátok egymást...hajrá!!!!
2009. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen, az az oka hogy mind a ketten tutyimutyik vagytok.

Legyetek kicsit bátrabbak és kezdeményezzen valamelyikőtök már!

2009. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor olyanokat mondok, hogy "jaj de szexi vagy", vagy "most úgy meg..." :)))) vagy "alig bírok magammal", "takard már el magad, vagy ne nézz már így rám, mert nem bírom ki :DDDD


Nem tudom, mi állandóan a szexről beszélünk, minden percben csak azt csinálnánk. Én meg ha ránézek kész vagyok, úgyh mindig megmondom, hogy ha hivatalos helyre megyünk vagy emberek közé valamit csináljon magával mert így nem tudom magam kontrollálni. :)))


Egyszerűen csak mondd meg neki : figyelj, az utóbbi napokban elgondolkoztam... sokszor nem bírok már magammal, szeretnék tovább lépni. Te nem?


Ha nem-et mond (amit kétlek) akkor röhögj egy jót, hogy : ja jól van. akkor igazán érdemes volt feltennem a kérdést.


Sok szerencsét.

2009. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondd meg neki, hogy te már érettnek érzed magad ehhez és amúgy is itt az ideje és mássz rá, o majd veszi a lapot, ha van benne egy kis férfiasság :)



Princess

2009. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondod neki. Mit kell ezen filozofálni?
2009. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ, honnan akarsz továbblépni... valószinűleg szűz a barátod, a fiúk is gátlásosak... az én barátom is úgy izgul, hogy mikor kellett volna, nem állt neki, lehet a abrátod is ovlasott már hasonló sztorit és ettől fél, de honnan léptek tovább??? petting volt már, vagy arra szeretnél rátérni? amúgy a rámászás jó ötlet, de nemhogy megbántsd, mindenképp tartsd tiszteletben, amit kér, amit érez. lehet ő még nem készült fel rá, legyél türelmes vele.
2009. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A barátom és Én sem vagyunk már kezdők!Mondhatni hogy még az elején vagyunk ennek a kapcsolatnak!Szóval egy-két lopott érintésnél és csókoknál még nem volt több!Azzal nincs gond hogy nem akcióra kész!:-)

Csak nem tudom mi az oka!És ez felőröl!

2009. márc. 8. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!