Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon orgazmusa volt a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon orgazmusa volt a barátnőmnek?Mondta hogy úgy érzi mintha pisilnie kéne!Meg melegség öntötte el...

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt megujjaztam a barátnőmet és kb 15-20 perc után azt vettem észre hogy a puncija belül ilyen kissé furán nedves tehát nem annyira csúszós mintha vizes lett volna.És folytattam 1-2 percig tovább és mikor elkezdtem gyorsítani pár másodperc után kijjebb húztam az ujjaim és v.mi folyadék spriccelt(folyt)ki utána megint folytattam és ismét. Vajon orgazmusa volt a barátnőmnek?Mondta hogy úgy érzi mintha pisilnie kéne!Meg melegség öntötte el...

Szerintetek orgazmusa lehetett?Nem rángatózott meg semmi ilyen csak azt mondta hogy nagyon jó kellemes volt.


2009. márc. 6. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltad a G-pontot. Csak így tovább!
2009. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínűleg orgazmusa volt a bnődnek.
2009. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De most senki ne hülyüljön a válasszal mert én azt szeretném h a barátnőmnek minél jobb legyen :)

Mellesleg ez volt az első komolyabb ujjazás ...

2009. márc. 6. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a G-pont volt...És ha spriccelt, orgazmusa is volt tőle...De nem minden G-pontos orgazmus jár spricceléssel, azt is tudnod kell.
2009. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

15-20 perces ujjazás... ezt nevezem. Nagyon nehezen élvez el a barátnőd...


Egyébként olyan érdekes, hogy ma mindenki megtalálta a barátnője G pontját. Ennyit arról a tévhitről, hogy nehéz megtalálni.

2009. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

haggyám én asse tuttam hol van xd

Ez csak ugymond meg akartam ismerni a belsőjét... xd

De ezek szerint sikerült :$ köszönöm a válaszokat!!!

2009. márc. 6. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
sztem nem volt orgazmusa . ha vkinek orgazmusa van akkor azt tudja hogy az volt.Ha már kérdezni kell hogy vajon az volt e akkor biztos h nem volt az ../ nem olvastam a válaszokat elöttem szal sry ha vmit nem vettem észre/
2009. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!