Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefekudnetek egy olyan novel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudnetek egy olyan novel, akitol ugymond undorodtok?

Figyelt kérdés

Fiuktol/ferfiaktol kerdezem , volt olyan szexualis elmenyetek, amit egy olyan novel folytattatok viszonylag huzamos ideig , akitol undorodtatok? Letezik az ilyen vagy ez csak utolagos magyarazkodas?

A parom megcsalt nyaron jopar alkalommal egy holggyel , majd ugyanugy ismet azzal a novel karacsonykor is lefekudt. A magyarazat csak az , hogy "dugni akart". Most pedig azt mondja amugy is undorodott tole! Ez hogyan lehet ? Az mas dolog , hogy o repult , csak valahogyan felkene dolgoznom, de ez nekem nem magyarazat a tortentekre ! Veletek volt mar hasonlo, nem pont megcsalasra gonsolok, egy egyszeru egyejszakas kaland is ami megismetlodott , megsem tetszett a lany , csak jo volt egy alkalomra!


2009. márc. 6. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyesmi még nem fordult elő de el sem tudom képzelni, hogy ágyba kerüljek egy olyan nővel akitől undorodom.
2009. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
fizikailag, vagy mentálisan undorodott tőle?? fiz. nem hiszem, mert akkor nem dugtak volna, valószínű, h. a nőnek jó teste volt, de nem volt valami kedves... esetleg szemét volt, v. mással is dugott a nő
2009. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kamu. Egy normális férfi nem fekszik le "undorító" nővel.
2009. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
de ki mondta h ő normális volt??
2009. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsalja a párját, az már nem normális. Ha ráadásul vonzalom nélkül kefél egyet, akkor még nagyobb patkány, mert a szeretőt is csak 1 lyuknak nézi és csak kihasználja. Bár én nő vagyok, de undorító pasihoz hozzá sem érnék. Viszont vannak pasik, akiknek tényleg csak a lyuk a fontos, a kielégülés, szal el tudom képzelni, hogy testi vonzalom nélkül d*g.
2009. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Undorodott... na persze...


Hányt is, miközben reszelt?


Aki nem szimpatikus vagy csinos lány én azzal biztos nem szexelnék. A volt faszid is ilyen... kb minden faszi ilyen.

2009. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kedves párod elég nagy f.sz, ha ilyeneket csinál! Mégis te vagy a barátnoje, akkor miért megy más lányokhoz "du.ni"? Bár én csaj vagyok (biszexuális), de én nem tudnák hozzáérni egy olyan csajhoz vagy pasihoz, akitol undorodom. Szerintem tuti van valami koztuk, mert akkor miért lett volna vele tobbszor is? Biztos nem azért, mert annyira utálja... A helyedben már régen dobtam volna, nálam jóval alább van a mérce!



Princess

2009. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

nincsen csunya no csak nem ittunk eleget

ha lenne bennem 10 liter alkohol akkor meglehetne tenni mert mar annyira reszeg vagy h nem tudod kivel vagy

2009. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat , a pasi ugrott , illetve dobtam , nem azzal van a baj. Csak egyszeruen annyira nehez feldolgozni azt , hogy ha valaki nehez helyzetben van egyszeruen megcsaljak! Ennyire szamit az , hogy nem kefel egy - ket hetig ?!?!? A not lattam , egyaltalan nem szep. Kover es hordo alakja van, kis tomzsi is, en ennek pont az ellenkezoje vagyok , ezert nem tudom felfogni!
2009. márc. 7. 04:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt alapigény a szerelem ahhoz hogy hajlandó legyek meghágni egy nőt. Viszont az alapkövetelmény,hogy első látásra annyira megtetszen,hogy megzavarodjak tőle,és utána midig csak ő járjon a fejemben. Hetente kb. 3 -ilyen nő is előfordul ha többet vagyok a többi ember közt.De olyan nővel,aki külsőre egyáltalán nem tetszik,vagy közönbös,az iránt nincs tetszés, nyilván így alap hogy a nemiszervétől a fenekétől a szagától undorodnék, ami a tetszés nevű tényező józan észt kizáró hatásának köszönhetően a számomra tetszetős nőkkel meg nem akadályozó tényező,azoktol nem undorodom. Kell hogy külsőleg tetszen.
2010. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!