Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csókolózás! Valaki leírná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás! Valaki leírná nekem h hogyan kell? 15/L

Figyelt kérdés

Vki aki ráér és nem akar oltani az leírná nekem h

1.hogyan kell?

2.mit kell csinálni ?

3.észreveszi a srác h az 1. ?

4.mi van ha lefagyok ha lekap és hülyének néz ?

5. Vki segíítsen léccííí szeretem a srácot, még nem járunk mer "emiatt" nem mentem bele, és sokan mondják h ő is szeret =) neki már volt pár bnője, nekem eddig 3 barátom volt de velük kb. 2 évvel ezelőtt jártam és akkor is csak szájra puszi volt...szal még azt sem tudom h hogyan kell "nyelv nélkül" csókolózni =/ tudom h elég \'szánalmas\' h 15 évesen itt tartok más meg már a sexnél...

Egyébként így 1. ránézésre nem néznék ki belőlem h "ilyen" vok, mert hosszú szőke haj kék szem, átlagos testalkat...szal csak a legjobb bnőm, az 1ik volt barátom, és a legjobb fiúbarátom tudja =/

Seegíítseetek nekem 1 leírással v tanácsokkal léccíííke !!! =/


2009. márc. 6. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el tudni fogod!

Én az elsőnél mire az tudatosult bennem, hogy mit csinálok, már tartott vagy 1 perce. :)

2009. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első válaszolóval :)
2009. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogy+kell+cs..


amúgy első csókba tudtommal még senki sem halt bele.

2009. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
minden nap van egy ilyen kérdés... LAPOZZ VISSZA!! V. ÍRD BE ELSŐ CSÓK!! am. azért nem mentél bele a kapcsolatba, mert nem csókolóztál, szal addig nem mész bele egy kapcsolatba, amig nem csókolózol, de gondolom nem fogsz kapcsolat nélkül csókolózni, v. az már kapcsolat lenne szóval ha így gondolkozol SOSEM LESZ PASID, ÉS SMÁROLNI SEM FOGSZ SOHA!!! volt már pasid de még nem csókolóztál... hűűű... gondolom a szüzességed sem vesztetted el akkor. adjuk össze: nincs csók, nincs szex, akkor mit csináltatok?? együtt jártatok, a játszótérre, vagy mi...
2009. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. 3 válaszoló kösszííí =)

4. válaszoló: neked is kösszíí de am azért írtam mert utoljára 13 évesen volt pasim és errefelé 13 évesen nem sexelnek, és ha tudni akarod h miért nem csókolóztunk a válaszom: nem tudom =/ és igen az volt benne h kézen fogva járkáltunk meg puszikat adott átölelt szájra puszi...ilyesmik és nekem az elég volt még akk =)

2009. márc. 6. 18:29
 6/13 anonim válasza:
100%

Ne oltsad már le szegényt!


17 vagyok és én se csókóloztam , sem jártam senkivel

2009. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
82%

1.hogyan kell? Ügyesen.:D

2.mit kell csinálni ? Lekapni?:D

3.észreveszi a srác h az 1. ? Ha megmondod neki, valszeg.:D

4.mi van ha lefagyok ha lekap és hülyének néz ? Akkor hülyének leszel nézve..


Bocs, ezt muszáj volt.

2009. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Énsem /16vagyok/ és belőlem se nézik ki és asszem nem is mondtam el senkinek az igazságot.Ezt hagyd rá a fiúra,majd Ő megtanít;) És szerintem nem szánalmas.Ez nem valami verseny,hogy hú ilyenkor már nem szabad szűznek lenni meg stb. :)
2009. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
4.vok, persze h. 13 évesen nem szexeltetek, mert az nem lett volna normális!! de tényleg van egy ilyen kérdés minden egyes nap! miért írtad ki újra?? miért nem nézegetted vissza a kérdéseket?? és nyelv nélkül nem naon lehet csókolózni. vagyis lehet, de az már nem csók, mert a csókolózásoz egyedül nyelv kell xD. és ha olyanokon gondolkozol, h. nem látszol olyannak, aki még nem csókolózott, valami azt súgja nem vagy még elég érett hozzá...
2009. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz.egyáltalán nem.:D

én is 15 évesen csókolóztam először :P

remegve xD

szóval ne aggódj ;)

össze fog az jönni :D a fiú is fél hidd el :)

2009. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!