Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tévénézés orális szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévénézés orális szex közben?

Figyelt kérdés

A barátom szereti ha orálisan kényeztetem, ha kéri mindig meg is teszem. De nagyon zavaró, hogy ő kéri hogy csináljam és közben elkezdi nézni a tévét. Én nem szoktam nézni, hogy na most a tévét nézi-e vagy nem, de egyszerűen megérzem valahogy és úgy már nem is olyan jó csinálni, olyan mintha nem érdekelné.

Volt hogy közbe le is lankadt neki én meg ott görcsöltem rajta.

Vagy én vagyok a hülye és ez normális?


2009. márc. 6. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez azert bunkosag a reszerol ... mas pasi sokmindent megtenne azert hogy oralisan kielegitsek.. o meg tv-zik .... legkozelebb kapcsold ki a tv-t
2009. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És sajnos ez nem egyszer fordult elő, hanem nagyon is gyakran. Gondoltam, hogy abbahagyom és megkérdezem mit képzel de inkább ráhagytam.
2009. márc. 6. 15:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is bunkóság és megalázó rád nézve. Kb lesz@rja azt hogy te azon küszködsz h neki jó legyen, ő inkább tv-zik, plusz még sz.pják is közbe, hát de király...Bocs ha közönséges voltam, csak ez igy azért tényleg kicsit durva. Beszélgess el vele h ez téged zavar, vagy hogy ha ő ennyire leszarja h örömet akarsz neki szerezni, akkor ne csináld neki. Mikor meg kérdezi, hogy mostanában mért nem, akkor vázolod neki, h:"Na szivi ezért és ezért.."
2009. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátod a hülye.

Mondd meg neki, hogy legközelebb Te is fogod nézni a TV-t mikozben fuvolázol neki, ha lehet valami kvízműsor közben, mert szereted próbára tenni magad, és lehetőleg valami olyan kérdés legyen amire a válasz: Kamcsatka! És jó előre mondd meg a választ, még a játékos előtt!

2009. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Hogyhogy még nem borítottad ki a fotelből?
2009. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából azért mert nem akarok veszekedni...
2009. márc. 6. 15:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz veszekedni? Nem kell veszekedni, szépen finoman is megmondhatod neki, hogy ez neked rosszul esik.

Ne hagyd, hogy azt gondolja, hogy veled bármilyen disznóságot művelhet, mert később még rosszabb lesz a helyzet.

2009. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hmm, hát én már az első alkalommal amikor észrevettem volna abba is hagytam volna a dolgot azonnal. Nekem az ilyesmi nem pálya. Ha egymással foglalkozunk, akkor az intim pillanatokban 100%-ig egymásra figyelünk, tv nézés szóba sem jöhet. Ha csak ennyire értékeli azt hogy örömet akarsz neki szerezni akkor nem érdemli meg.
2009. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
hat te is hulye vagy es ez nem is normalis. Hulye azert vagy, mert csinalod neki, hiaba ilyen taplo, ez olyan mintha egy szolgaltatast venne igenybe, elvezeti cikk-kent hasznal. mi a francnak csinalod neki vagy ha mar csinalod akkor nyisd ki a szad es mond neki, hogy ne nezze azt a k...a tv-t kozben. Konyorgom, a nok miert hagyjak ennyire megalazni magukat???
2009. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ez bunkóság,te próbálsz örömet szerezni neki,ő meg közben tv-zik.Elég furcsa,mindenesetre azt ajánlom,hogy beszéld meg vele,mert akármilyen szexről is van szó,azt azért csináljuk,hogy örömet szerezzünk egymásnak!
2009. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!