Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akar állandóan análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar állandóan análisan szexelni?

Figyelt kérdés
17 vagyok, barátom 18 és állandóan azzal nyaggat hogy próbáljuk ki az anált. Nekem semmi gusztusom hozzá, nem is engedem neki, de már belefáradtam hogy állandóan ezzel noszogat. Volt h majdnem minden második szava az volt hogy oda be akarja rakni. Mindig kérdemi miért akarja ennyire, annyit mond h nagyon kiváncsi rá.. :S
2009. márc. 6. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Hu kemény dió:SÉn tuti kiakadtam volna már , hogy mért nem tudja megérteni hogy a végbelem,mért akarja berakni oda ahol én sz3rok....???ez számomra érthetetlen, és hogy elötte még én mosogassa a belem a zuhannyal na ne márXD én a helyedben azt mondanám elöbb neki rakunk be egy vibrit és ha neki jó jöhet nekem is....a fiuknak ugyis tuti jó lehet a prosztatájuk miatt...lányoknál nem látom anatomiai okát mért lenne jó...szóval próbáld meg ezzel lehet ez elijeszti:D
2009. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért lányok ti élvezitek az anált???Én is lány vagyok, engedtem már anált, nem fáj, de élvezni még sosem élveztem.Szerintem ez csak a pasiknak jó.
2009. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
ha lejjebb olvasol van egy kérdés ahol épp ezt ecsetelikxd de én sosem fogom megérteniXDááááá
2009. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Bizony, nem szabad túlzásba vinni, el tudjátok képzelni hogyan pukizik egy b*zi? phaaa
2009. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy túl tág lennék a hüvelyemben, mert ő az első fiú az életemben csak vele szoktam csinálni és magamat meg nem szoktam tágítgatni és nem hiszem h magától tágulna a hüvelyem. Lehet hogy majd 10 év múlva más lesz a véleményem, fogalmam sincs, de most 100-as h nem megyek bele, nekem nem fekszik a téma, undorítónak tartom persze vannak akik szeretik. Hát szeressék nem az én dolgom. Szoktam neki mondani hogy elöbb földugok neki vmit a seggébe és ha élvezi akkor majd engedem én is. Na ilyenkor vagy mosolyog és azt mondja hogy Naah persze.. vagy pedig ugyanezt mondja mosoly nélkül és utánna nem nyaggat pár óráig :D
2009. márc. 6. 19:07
 16/16 anonim ***** válasza:
mert perverz.
2012. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!