Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sajnos még egy férfivel sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos még egy férfivel sem sikerült elérnem sem hüvelyi, sem csiklós orgazmust. Ha maszturbálok akkor el tudok élvezni. Nagyon gáz, ha mindig megjátszom az orgazmust? Gondolom más is csinált már ilyet.

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megjátszhatod, de ezzel elveszed magadtól a lehetőséget, hogy egyszer majd legyen.

A fiúnak tudnia kéne, hogy próbálkozhassatok.

Igy azt hiszi, hogy minden oké, ha tudna róla, akkor sok gyakorlás, próbálkozás után lehet, hogy neked is sikerülne.

2009. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl nagy az a szám amikor megjátszottad az gáz(számadatot nemtudok de 2 még sztem nem de 15 már igen)

És egyébként miért nem jutsz el az orgazmusig? a fiúk nem birják elég ideig vagy egyszerűen nem élvezed?

2009. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal megjátszom, nem tudok elélvezni. Nem hiszem hogy a fiukkal lenne baj, mert a két kezem kevés hogy megszámoljam hány fiúval voltam eddig. 30 éves lány vagyok.
2009. márc. 6. 07:20
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Már meg ne haragudj, de lehet, hogy a számadattal van a baj: görcsösen élvezni akarod a dolgot, ezért gyakran cserélgeted a pasikat, esélye sincs egyiknek sem, hogy megtapasztalja, neked mi lenne a jó.

Kezdj egy olyannal, akin látod, nem csak a maga örömére megyen és szex közben vezesd rá, hogy neked mi a jó. Nem kell minden szeretkezésnek orgazmussal végződni, jó az akkor is, ha csak egy kis összebújás. Ha nem leszel ilyen görcsös bizti menni fog.

2009. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azzal van a baj,hogy sok pasid volt és egyik sem ismert ki.Kalandjaim nekem is voltak és ott előfordult,hogy én is megjátszottam az orgazmust mert éreztem ,hogy a közelébe sem vagyok.Aztán találtam valakit aki nem csak a saját élvezetét hajtotta hanem akarta,hogy nekem is jó legyen.Az elején vele is megjátszottam párszor magam és olyan is volt,hogy őszintén megmondtam,hogy nekem még nem sikerült elmenni. Aztán egyszer észrevette,hogy szex közben leginkább arra figyelek,hogy neki jó legyen és emiatt nem engedem el magam eléggé és ezért nincs orgazmusom.Innentől változtak meg a dolgok.Mondta,hogy ne vele törödjek hanem magammal.Legyek kicsit önző.Engedjem el magam mint maszti közben és csak az élvezetre koncentráljak.Második alkalommal sikerült is és azóta mindig megy.Utána persze Ő a figyelmem központja:)
2009. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt 4 és 3 éves kapcsolat is ezek között, hatalmas lángoló szerelemmel, és akkor sem ment.
2009. márc. 6. 09:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És szex közben maszturbáltál-e esetleg? Mármint, az én feleségem gyakran megcsinálja, hogy rajatm (a farkamon) ül velem szemben és csinálja magának, mert tudja, hogy nekem nagyon tetszik. Gyakorlatilag, ha olyan hangulatban van, bármikor magához nyúl előttem, mert tudja, hogy nem kell szégyenlősködnie előttem. Nagyon erőseket bír élvezni... Sok sikert a próbálkozáshoz.
2009. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
sajna én is megjátszottam elég sokszor az orgazmust és csak maszturbálással mentem el.De amikor a párom elkezdett izgatni,megmutattam neki,hogy hogyan csinálja,én hogyan szoktam.Nem kell szégyelni,hogy tanitod:)akkor sikerült elmennem.
2009. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gáz színlelni!!! Te vagy a béna már bocs...Ha egyedül megy az orgazmus, akkor a párodnak kell átadnod a tudásod. Tanítsd meg a technikád. Onnantól közösen is menni fog. Ha esetleg hüvelyi orgazmushoz nem is tud juttatni, csiklóihoz mindenképpen. Rajtad múlik, mennyire vagy jó oktató...
2009. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!