Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmusom frigiditás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom frigiditás? Orgazmus nélkül éljem le az életemet?

Figyelt kérdés
24 éves nö vagyok 5 éve tartós kapcsolatban élek.Az elsö szexuális aktusaim során nem sikerült orgazmust elérni,majd jött a mostani barátom és 2-3 hónapig volt,még olyan is elöfordult hogy együtt mentünk el..de 4 és fél éve semmi.Folyamatosan probálkozom maszturbálással de semmi,hosszú elöjátékkal de az uncsi,már egy olyan fiuval is lefeküdtem akit nagyon kivántam és akkor sem sikerült...Frigid nem lehetek mert már volt néhányszor.Tudtok valami gyógyszert amit erre adnak?Vagy valamilyen módszert?Segitsetek nem akarom orgazmus nélkül leélni az életemet!!
2009. márc. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok c. filmek ... halál komolyan mondom .Sztem az a baj hogy már ugyis mindig arra gonolsz hogy nem , most se fog menni ... télleg nézd meg .. hátha segít
2009. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és ez nem ilyen Hollywoodi szarság ..
2009. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
helló, nem szedsz fogamzásgátlót véletlenül? mert az lazán ki tudja kapcsolni a vágyadat...
2009. márc. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a baj, hogy mivel többször nem sikerült, ezért rákoncentrálsz. Márpedig úgy biztos nem fog menni, hiszen az orgazmus előfeltétele, hogy elengedd magad és kikapcsold az agyad. Ha nem erről van szó, akkor valamilyen párkapcsolati zavar lehet a háttérben, amit nem tudtál feldolgozni. Ezt tapasztalatból írom, nálam ugyanez a helyzet, és mind a két ok játszik, sajnos.
2009. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. márc. 6. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Most fogom megnézni ezt a filmet (A titok)

Jó film? Sok dolog van benne szexről?

Bocs az offért, csak én is küzdök a problémával... :S

2009. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a titok nem ilyen sexfilm :)
2009. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most néztem meg a Titok filmet és valami eszméletlen jó témát feszenget! Ajánlom mindenkinek!
2012. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!