Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más íze van a puncinak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más íze van a puncinak, ha cigizik a lány?

Figyelt kérdés

Az első lány, akit orálisan próbáltam kielégíteni cigizett. Azért csak próbáltam, mert nagyon rossz volt az íze és inkább más módon fejeztem be... :D (Teljesen ápolt volt a lány, szinte biztosan a cigitől volt olyan íze) és évekre elment a kedvem a nyalakodástól, de aztán erőt vettem magamon, mert elég nagy önzőség lenne, ha én nem csinálnám, és az akkori barátnőmet is megkóstoltam (aki nem cigizett) és hát hmm :D:D fincsi volt, érezhető volt a különbség...

Most van egy lány, akivel közeledünk a szexhez és hát nem tudom hogy fogalmazzak :D mondjuk úgy, hogy aggályaim vannak, mert dohányzik :P


2009. márc. 5. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a kettönek egymáshoz.Lehetséges hogy tusolt vagy valamilyen intim mosakodót használt elötte.Véleményed szerint ápolt voltés mivel nem irtad le az izét igy másra igy hirtelen nem tudok gondolni.Vegyél mély levegöt és a mostani barátnödet is elégitsd ki orálisan majd vond le a következtetést,ha nagyon rossz -mint a multkor -fejezd be más módon a tevékenységet:)annyira sokat nem veszithetsz vele és legalább tudod hogy kivel érdemes orálisan játszani és kivel nem.
2009. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknál úgy van ha dohányzik keserű lesz a spermája, nőknél is sztem ilyen lehet
2009. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan már, ettol nem kell félned, a cigi nem hiszem, hogy megváltoztatja az izét, ez hulyeség.


Princess

2009. márc. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!