Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy frigid férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy frigid férfi?

Figyelt kérdés
Férfiaknál is előfordulhat a nemi vágy hiánya?
2009. márc. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert a férfiaknál biológiai szerepe van az élvezésnek, tehát anélkül nem lehetne gyerek. Aszexuális férfia van, aki egyszerűen nem igényli a szexet soha vagy csak nagyon-nagyon ritkán. Erről nem tudnak sokat az orvosok, csakhogy általában születési rendellenesség vagy mi és nem igazán tudnak vele a pszichológusok se mit kezdeni.
2009. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
De igenis vannak "frigid" pasik. Akik még havonta egyszer is alig akarnak szexelni. Tapasztalat...
2009. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Van, de ezt férfinál impotenciának hívják.
2009. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az impotencia nem a nemi vágy, hanem a merevedés hiányát jelenti. Egy impotensnek simán be fel lehet izgulva valakire és kívánhatja a szexet, de nem áll fel neki.

Ellenben ha valaki frigid, annak nincs kedve szexelni.

2009. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ha létezik frigid csaj, akkor frigid férfi is lehet. Olyanok, akik egyáltalán nem kívánják a szexet, mert úgy érzik, hogy nincs szukséguk rá, és attól nem kell feltétlenul melegnek lenniuk.


Princess

2009. márc. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen!! Én sem gondoltam volna, hogy van ilyen amig nem találkoztam a mostani barátommal akinek semmiféle igénye nincs a szexre... Egyszerüen nem hiányzik neki, elmondása szerint nem is élvezte sohasem. Körül van metélve és valószinü lelki gondjai is vannak, stresszes munkahely meg hasonlk amiért nem kivánja. Önkielégiteni szokott, de annak is csak a végét élvezi az orgazmust. A nők nem nagyon igazgatják fel, teljesen olyan mintha meleg lenne de nem az csak nem hiányzik neki a szex. Nehéz nekem igy, mert nekem normális a libidóm igényelném legalább heti kétszer, de már egy éve nincs.
2012. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!