Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kérdeztétek meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdeztétek meg az elsőtől/ tőletek hogy kérdezték meg, hogy akar-e továbblépni a szexben?

Figyelt kérdés

esetleg h hogy szerettétek volna h megkérdezze

16 évesek vagyunk 14 éves korunk óta járunk de még nm történt semmi ojan nem is kérdeztem pár nap mulva meg szeretném kérdezni hogy akar e szexelni


2009. márc. 5. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
mivan???Kicsi értelmet vigyél bele:S
2009. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ne rohand le mindjárt h,na mikor szexelünk? csak lassan,hogy ő mikor gondolna rá,vagy gondolkozott e rajta,vagy ilyesmi:) ha még nem akarja akkor ne akaratoskodj
2009. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy kérdeztétek meg először a lánytól (szűzek vagyunk mind2 en) h akar-e szexelni vagy esetleg csak megtörtént
2009. márc. 5. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kicsit elfuserált:S de gondolom azt kérdezed hogy az első szexnél ki kérdezte meg a másikat hogy "hé,szexelünk?"-Nem volt kérdés.Csókolzoni keztünk,simogatni egymást....majd a srác annyit mondott hogy biztosan akarod,én meg mondtam igen...és megtörtén
2009. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hova várjanak még? 2 éve járnak egymással. Azért ez már elég várakozás volt szerintem.

Finoman kellene utalni rá, tettel és szóval, hogy petting után jöhetne egy kis komolyabb dolog is.

2009. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van: elkezded simogatni, puszilgatni, és odabúgod neki: "szeretnéd? szerintem már készen állunk rá"

Ez az egyik.

A másik pedig: csak egyszerűen felhozod a témát. Elkezded azzal, h "már két éve járunk, ez szerintem nagy idő. Nem léphetnénk előre egy lépést?" és szerintem ennyiből már érteni fogja. (Ha jól sejtem, fiú vagy.)

Beszélgessetek róla, és úgyis mondani fogja, ha készen áll már rá. :)

2009. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában nem így működik, hogy egyik fél megkérdezi, hogy "akarsz szexelni?", a másik azt mondja: "igen" és akkor bumm, szexelnek. :D:D:D

Gondolom, csókolózni szoktatok. Mi lenne, ha több szenvedélyt vinnél bele, csókolgasd a nyakát-fülét (erogén zóna), kalandozzon óvatosan ide-oda a kezed először csak finoman mondjuk benyúlsz a pólója alá először csak a hátán, aztán ha élvezi, lehet "veszélyesebb vizelre evezni", és figyeld meg, mit reagál a párod. Ha azt mondja, állj, akkor állj!

Ha már ilyen dolgok történtek, szóban is fel lehet vetni, beszéljétek meg, ő mit gondol erről.

Nagyon szép, hogy 14 éves korotok óta jártok, és még nem volt semmi ilyesmi - most már szerintem elkezdhetitek felfedezni egymás testét, de fontos a fokozatosság! Akár hónapokig is! Próbáljátok először csak ölelkezni, mínusz 1-2 ruhadarab, később kézzel-szájjal kielégíteni egymást, és minél jobban összeszoktok, annál jobb lesz az első szex.

Főleg ha ez még eddig fel sem merült, szerintem ne úgy csináljátok, hogy "eddig nem volt semmi, de azért holnap délután szexelünk."

2009. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
először mindenképp pettingeljetek, eddig télleg semmi nem volt?csak csók, vagy simogattad már a mellét vagy..:)?ő téged?láttad már egyáltalán meztelenül?sztem elöszőtr mindenképpen ismerjétek meg egymás testét alaposan , ha már ennyit vártatok"
2009. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

attol fugg hogy meddig jutottatok el.... ha mar volt petting akkor probalj pettingbol atmenni a szexbe ... szerintem 2 ev utan engedni fogja ...

ha pedig meg petting sem volt akkor pedig kezdjetek el :P

es jo ha sokat beszeltek rola ... eloszor kicsit fura lesz de batorsag ... hozz fel egy szexel kapcsolatos temat es abbol utalj arra hogy mi o szeretne-e

2009. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk például egyszerűen csak megtörtént, és jobban nem is történhetett volna, hiszen, ha "készülünk rá" akkor valószinűleg nehezen jött volna össze az első próbálkozásra az idegesség miatt.

Nem kell túlreagálni a dolgot, mondd neki, hogy te már 2 év után nagyon szeretnél szeretkezni vele.

2009. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!