Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a jobb? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a jobb? Ha lenyeli a lány a spermát, stb? Lányok, ti lenyelitek?

Figyelt kérdés

Ti lenyelitek?

Milyen íze van?

Fiúk..nektek mi a jobb? Ha lenyeli, ha az arcába élveztek, a mellére? Ha kiköpik az nem visszatíszító nektek?


2009. márc. 5. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

én lány vagyok,és az általános tapasztalatom az,hogy jobban szeretik ha lenyeled. de ha nem akarod,akkor azt is meg fogják érteni,de ha már szájjal cisnálod végig a fiúnak inkább nyeld le minthogy máshova élvez el,am ennynire én tudom pl az arcba élvezést nem tartják túl vonzónak

16/lány

2009. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy vagyok vele, hogyha megengedi, hogy a szájába menjen akkor már nyelje le én sem köpködök, amikor lent dolgozok. A barátnőm lenyeli, és a mellére engedi, az arcára nem akarom szerintem az megalázó egy oylan lánnyal szemben, akit szeret az ember.
2009. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nos ahogy a barátom mondja..:ha már kinn van nem mindegy?én nem szoktam lenyelni ha érzem hogy jön csak kézzel folytatom és megy ahasára...de ha ő szeretné lenyelném persze de mivel neki mindegy....nem is értem ezen hogy tudnak annyian problémázni...
2009. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam lenyelni, de a párom sem szereti.... de hát pasija válogatja. Egyszerűen elfordulok, és egy zsepibe köpök.
2009. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Mindegyik fincsi. Nem találom gáznak azt sem ha pzsben vagy a "feladó" testrészen landol. 30/f
2009. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Én jobb szeretem, ha lenyeli, de ha nem akkor arcra mellre megy. De ki is köpheti diszkréten.


Nekem úgyis az élvezés a lényeg... :D Nem akarom ráerőltetni a lányra a dolgot. Az úgy nem jó.

2009. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Az első barátnőm, aki "orálisan kielégített" kiköpte utána. Akkor nem is értettem, hogy mi lehet a jó abban, ha lenyelik. Aztán telt-múlt az idő, és a következő barátnőm kimondottan szerette lenyelni :D állati jó szerintem! Még mindig nem tudom, hogy mi benne a jó, de az nagyon :D

19/f

2009. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
nem nyelek.. de a párom nem is hagyná.. úgyhogy így pont jó. :)
2009. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem várom el, hogy egy lány végig csinálja nekem. ha mégis megteszi, akkor azt már rá bizom, mit kezd a végtermékkel, én kb. akkor úgyse sokat érzékelek a világból :D
2009. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Semmiféle szájba, arcra meg mellre élvezést még nem próbáltam ki (ami késik nem múlik) de nem is hiányzik.
2009. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!