Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 16 evesen 75A-s melltartot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 evesen 75A-s melltartot hordok. Kb meg mennyit fog meg nolni? Mennyire szamithatok?

Figyelt kérdés

valaki aki mar felnott es 15-16 eves koraban ilyen melltartot hordott annak most mekkora? valaki nem irna le? :(

nagyon zavar hogy ien kicsi ... es a baratom is jobban orulne ha nagyobb lenne...


2009. márc. 5. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ennyit hordtam. most 20 éves vagyok és nőtt,nem sokat de most 75b.(is néha nagy)

mikor jött meg a menstruációd?

2009. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kb senki nem tudja mennyit fog még nőni.

Semmit nem számít a mellméret. Ezt úgy kb mikor fogjátok már fel lányok?

Aki nagy mellű lánnyal akar megismerkedni az majd ahhoz megy oda, aki meg kis mellű lányt akar, az téged választ.

Rém egyszerű.


25/f

2009. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ja és még annyit, mert csak most olvastam el...

A barátod egy fasz. Amikor megismerkedtetek akkor is ekkora volt a cickód. Mire számított? Majd megnő attól, hogy veled van?


Jaj anyám.


25/f

2009. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ami azt illeti, én 26 éves koromig nem is hordtam melltartót. Szültem 2 gyereket, lelkiismeretesen szoptattam őket.... ahogy így visszanézem a 20 évvel ezelőtti képeimet, akkor sosem képzeltem volna, hogy ekkora melleim lesznek.... 85E
2009. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
nekem is kb ekkroa volt 16 évesen,vagy kisebb B-s esetleg.Most 19 vagyok és 85 B,pedig nem szedtem fogamzásgátlót,egyszerüen későn nőtt meg,de még növésben van mert nyár óta is lecseréltem a melltartóim.21-22 éves korodig nőhet!De ha ekkora marad,ez sem számít semmit..egy nő nem a nagy mellektől lesz nőies
2009. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1. valaszolonak ... : 10 eves koromban jott meg ... de nemtudom hogy ez mennyire szamit ...
2009. márc. 5. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
azért kérdezte mert akkor te már hamar érni kezdtél..sztem már nem fog jelentősen nőni...
2009. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves koromban kezdtel el melltartót hordani, akkor 75B-s kellett, azóta is 75B-s a méretem, most 18 vagyok. Valamennyi növekedést érzékeltem két év alatt, de nem volt olyan jelentős, hogy kosarat váltsak. Ne zavarjon, hogy kicsi, szeresd a melleidet, úgy ahogy vannak. Engem például sose érdekeltek, hogy mekkorák a melleim, de belegondolva, szeretem, hogy ilyen kicsik mivel elég vékony vagyok és alacsony, egyszerűen ez illik az alakomhoz.
2009. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
ez nem ide való válasz szerintem, de énis pont ilyen helyzetben vagyok... 75/A-s és szörnyen el voltam keseredve sokáig emiatt! De az anyukámnak és nagymamámnak nagy, a nővérem se szégyenkezhet, úgyhogy remélem az enyém is megnő egyszer... xD A barátod meg egy tapintatlan s**fej! Beszéld meg vele, kérd ki magadnak hogy ezzel téged megsért!
2009. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem kb 15 évesen kezdett el nőni a mellem, akkor még 70B-s melltartót hordtam, mára 75C-s és még nő. Jaj anyám. XD Úgy örülök neki. :) C kosááár, yeah. :P

Na de amúgy a kis mell nagyon szép. :) A fiúk is szeretik. Hidd el. A barátod meg egy segg. Így vagy szép és kész. ;)

2009. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!