Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt sem kívántam a szexet és most szülés után 5 hónappal sem kívánom. Mit tehetnék? Nagyon rossz ez a helyzet. Szeretem a férjem ezzel nincs gond. Más is érzett már így?
2009. márc. 5. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És ő közeledik?

Ha igen, akkor kérdd meg, hogy újítson valamit, vagy nézz erotikus videót, ha nem műxik pszihológus.

2009. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kívánod a szexet abban mi a rossz? Akkor van baj, ha kívánod, de nem kapod meg!

Te sztem azért érzed azt, hogy ez aígy baj, mert már volt részed benne és tudod, hogy milyen jó. Viszont ha még nem lett volna szexuális kapcsolatod és ugyanúgy nem kívánod, akkor semmit nem éreznél és foglalkoznál minden mással ami leköt. Hobby pl.


Egyébként éreztem már én is így és tudtam, hogy azért van, mert alacsony a tesztoszteron szintem. Ekkor vártam és pár hónap múlva magasabb lett ismét.

Nem szabad ezen problémázni, előbb utóbb jó lesz az, nyugi. Ha mégsem akkor egy kics vágykeltő, ponófilm stb.

Vagy a párodtól valami szokatlan.



(25, ffi)

2009. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engedd neki, hogy közeledjen! Simogassad, kényeztesd - és hagyd, hogy ő is simogasson... és adj neki egy kis tejet is, ha a baba hagy. Ha gyöngéd, majd megjön a kedved neked is egy idő után.
2009. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Quote:

"és adj neki egy kis tejet is, ha a baba hagy"

A párjának anyatejet??? Az szerintem nem lenne túl izgató...Sőt, egyenesen rideg:S

Amúgy szerintem egy kis újítás segíthet, vagy az nem lehet, hogy a szülés miatt van? Az én párom is így volt utána, de a sok gyengédséggel csodákat lehet elérni, és kívánni fogod, csak türelem...:)

Sok sikert kívánok Nektek...Szorítok:) 22/f

2009. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem egyszerű dolog.Nálam ez már hosszú évek óta fenn áll. Havi egy nekem bőven elég. De szerintem én már orvosi eset vagyok. Eröltesd meg magad mert te is így jársz.
2009. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En annak idejen a fogamzasgatlo mellekhatasa miatt nem kivantam a szexet, eleg rossz erzes volt. Szerintem konzultalj a nogyogyszoddal,hatha tud segiteni.
2009. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy a férjed is játsszon a cickóiddal, és ne zavarjon, ha szivárog a tejed..., mert bizony be tud gerjeszteni csak ezzel. A puncira ne is gondoljatok, az jön magától. Segíts rajta szájjal a számára ínséges időben, és szép lassan visszatértek a normális kerékvágásba. Sokkal több tudatosság kell a részedről, mert nehéz ilyenkor elszakadni a babázás testi részétől.
2009. márc. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a terheség alatt is szeretem volna .Párszor próbálkoztam,de a férjem nem nagyon akarta.Mondván:vigyázz a hasadra,meg a gyerekre.Utána nem próbálkoztam.Kicsit el is keseredtem.Majd talán szülés után.Igaz nem mindig kívánom a szexet,féltem is az elsőtől.Amióta megszültem kétszer voltunk együtt igaz az első az fájt és fél úton abbahagytuk.A második pedig úgy tünt mintha nagyobb lett volna oda lent.Nekem nem igazán eset jól vagyis mind ha kötelezően kellet volna csinálni de nem éreztem semmit.Persze a férjemnek azt mondta:hát ez már nagy hiányzott.Tudom hogy nem ezt kellett volna mondani.Nem érzek semmilyen közeledést,én próbálkoztam.Lehet hogy van valakije?
2009. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!