Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a szextől? Mással is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől? Mással is volt ez már igy férfi létére?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok és félek hogy nem izgulk fel eléggé a csajra. Egyfolytában ezen jár az agyam. Ezért nem is merek kezdeméynezni egy lánynál sem. Volt egy- két olyan alkalom hogy nem állt a szerszám eléggé pl ha részeg voltam. És ha egy csajjal vagyok egyfolyában ezen jár az agyam. Szedtem vágykeltő tabletát az segitett de félek hogy anélkül már nem is menne.
2009. márc. 5. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Elkezdhetnél pár-t keresni nem csaj-t :)
2009. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ne parázz! Én voltam olyan részeg, hogy bemásztam a csajhoz nagynehezen az ablakán éjjel, felkeltettem, bejött neki a dolog, azt lenyult és csak ennyit mondott: "majd legközelebb" :D Azér' mer' ha sokat iszol nem működik a cerka, még nem kell viagrát nyomatni, bár érdemes kipróbálni, nagypoén mikor egész éjjel áll a torony, akárhányszor mész el :P De vissza a lényegre, ne azon idegeskedj, hogy nem fog felállni, gondolj inkább arra milyen édes lehet a puncija, mikor belenyalsz :)
2009. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, hogy nem áll fel fel sőt van is néha pedig évek óta van csajom. Nem gáz az! Lehet attól is, hogy izgulsz, feszült vagy, próbálj meg ellazulni és nem arra koncentrálni, hogy álljon már fel mert pont attól nem fog. Ki kell zárni a stresszt amikor a nővel vagy és minden menni fog, frankón! Nem kell semmi vágykeltő neked, vágyad az van, gyakorolni kell. Kell egy megértő csaj és kész, de ilyen szempontból a csajok 95%-a megértő.
2009. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, elmesélek egy storyt. Sajnos vagy nem, de nem velem történt. már csak azért, mert nagyot röhögök rajta mindig.

Buli, pia, csajok.

csaj és pasi összejött és félrevonultak. a pasi annyira részeg volt, hogy nehézkesen merevedett meg, de végül meglett, de itt most nem is az a lényeg.

csaj dolgozik, de semmi. egy idő után megunta, mert azt hitte, hogy a pasi elaludt és, hogy szóra bírja felnézett és csak annyit mondott, hogy mi van B+ buzzzy vagy? pasi- tele szájjal nem beszélünk.

remélem átment a dolog.

semmi gond, hogyha nem sikerül, de menni fog az csak ne görcsölj rajta. a páromnál is van ilyen, de a csaj se akarja mindig, tehát nem izgul fel és nem a pasi hibájából. ha én agyban nem vagyok ott, akkor csinálhat velem bárki bármit sz...r-t se ér.

nem kellenek bogyók, hisz még fiatal vagy, csak engedd el magad.

Sok sikert!

2009. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!