Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy "fehérmájú" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy "fehérmájú" a párom? Vagy én vagyok kevés neki?

Figyelt kérdés

Heti három együttlét nem elég neki!

Én 12 órát dolgozom naponta, hullafáradtan jövök haza, és ezelőtt nem is volt ilyen probléma. Nagyon jó szexuális életünk volt, de elront mindent a követelőzzésével.


2009. márc. 4. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
nade mibe hogy lány vagy
2009. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pedig heti 3 teljesen normális. most kivételesen nem is állok ki férfitársam mellett (ha télleg lány vagy). sztem mondd meg neki egyenesen, hogy ez van, ezt kell szeretni. vagy ha ez se hatja meg, akkor fontolóra kell venni, hogy min alapul a kapcsolat, és valamin törzsgyökeresen változtatni kell! megprobálkozhattok a kompromisszummal, de félő, hogy csak ideiglenes megoldás lenne
2009. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát, szerintem nem sok

mi 5 éve vagyunk együtt, általában naponta szoktunk, hétvégén napi többször is


akkor van csak gond, ha a kapcsolatban a feleknek más az igénye :( valahogy jussatok közös nevezőre, mert különben a kapcsolat rovására mehet


egyik barátnőm pasijának havi 2 volt a normális :S (szétmentek 2 év után emiatt) szóval mindenki más

2009. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincsennek normák, de fiatal korban ez nem sok, ha szabadnaposak vagytok javítani kell a heti átlagon, akkor napi hárommal már jól korrigál6sz.
2009. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 nem túl sok. Talán 40 évesen normális... vagy 12 óra munka után.
2009. márc. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!