Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora a férfi magömlés ideje?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a férfi magömlés ideje?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy mekkora az átlagos "szex-idő tartam" a férfiak számára az orgazmusig, tehát az előjátékon kívül?
2009. márc. 4. 20:19
 1/7 anonim válasza:
82%
Szerintem úgy olyan 6-7 min(perc)
2009. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A férfi magömlés ideje kb 2 sec.


Ha magára a beteszem-kiveszem mert vége időtartamra gondolsz, akkor megkérdezném tőled az esetemben, hogy:

Mennyi legyen, mit szeretnél?

2009. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon relatív, hangulat izgalmi állapot és gyakorlottság függő, szerintem lehet az 1perctől akár fél óra is. csak azért addig mert tovább már nem biztos hogy kellemes ha nemm sikerült...
2009. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tiniknél eleinte már érintésre robban, aztán van egy olyan korszak amikor szabályozható, és később elnyújtottabb, ha sikerűl egyáltalán.

Pesze az ú.n. halmozott coitusoknál, fiatal korban is nyúlik az idő, 2percről akár fél órára is, vagy ha totál lemerül az aksi akkor töltési időt kell hagyni.Vérmérséklet, kondi, és kor függő+ partner is lényeges.

2009. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen valtozo..fugg attol h elotte mikor sexelt, h maszturbal e, h mennyit maszturbal, stb. Renegeteg dologtol fug ugyh nem lehete megmondani meg atlagaban sem..:P
2009. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos szerintem 10 perc körül van. De aki 3 percnél tovább bírja az aktust az már nem nevezhető korai magömlésnek. De közben meg lehet állni pihentetni és akkor tovább bírja a pasi.
2009. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Exbarátnőim tapasztalatuk alapján mondhatom hogy 5-10 perc.

(De nekem pl. késői magömlésem van, ami 30-45 percig is eltarthat, sajnos ez néha már fárasztó..)


Tehát szerintem 5-10 perc a reális átlag.

Üdv!

2011. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!