Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezt egy kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt egy kicsit megalázónak érzem magammal szemben?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje vagyok magányos, férfival is nagyon rég voltam már. Mindig büszke voltam arra, hogy van bennem tartás, és a testi vágyaimon felül tudok kerekedni. Most mégis megfordult a fejemben, hogy beszerzek egy vibrátort, mert nagyoin hiányzik a szex. Normális, hogy ezt egy kicsit megalázónak érzem magammal szemben? Hogy én, a büszke, független, öntudatos nő....
2009. márc. 4. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
szerintem pasit keresss ne vibratort...
2009. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, nyugodtan vegyél. Nekem most ugyan van párom, de majd két évig egyedül voltam, és én hülye nem vettem akkor. Pedig jó móka. Menj be egy shopba, és vegyél egy szimpatikusat.
2009. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek is vannak szexuális igényeik, és senkit nem kötelezhetnek arra, hogy ezt pont egy férfival élje ki.

Nyugodtan vegyél, sőt, majd a barátod mellett is hasznát látod néha.

2009. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Látod látod. Mit értél el vele, hogy van szerinted van benned tartás vagy hogy felül tudsz kerekedni a testi vágyaidon.

Miért kell azokon felül kerekedni??

Vehetsz vibrátort, nincs abban semmi rossz szerintem, de inkább egy jóvágású faszi kéne neked. És nem uralkodni magadon, hanem jól érezni magad.


25/f

2009. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs pasi egy nőnek akkor is jár a kényesztetés és a jó nem kell szégyelned mi nők a jóra vágyunk és szeretjük is azt megkapni sőt. ha nincs pasi legyen vibtátor

szerintem ez nem büszkeség kérdése ha már büszkeségről van szó akkor inkább vibrátor mint egyéjszakás kaland az éhség miatt

2009. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán vegyél, egyáltalán nem ciki. Ez nem megalázó, ez olyan igény és szükséglet mint az evés. Vegyél egyet.
2009. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!