Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a barátom megujjaz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátom megujjaz, nem élvezek el, mert még nem szoktuk meg egymást annyira. A probléma, hogy abbahagyja és egy idő után a bal szeméremajkam feldagad. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Másodszor fordult ez elő, az első alkalommal voltam vele női orvosnál és azt mondta hogy az izgalom hatására vérbőség keletkezettt. A javaslata az volt, hogy jegeljem le. Nem lehet hogy azért jön ki mert nem mosott előtte kezet? Legutóbb 2 nap alatt elmúlt, nem csináltam vele semmit. Ha legközelebb is feldagad akkor mi lesz? Ezentúl mindig feldagad? És mért csak a bal?

Kérlek segítsetek!


2009. márc. 4. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

en is igy vagyok ... nekem is csak a bal ... es nem a koszos keztol hanem attol hogy beindulsz ...

1ido utan ugy fog maradni ... nekem mar evek ota ilyen ... nem mulik el... valakinek mind a 2 dagad.. valakinek csak egy .. valakinek egy se ... egyenfuggo

2009. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha elélvezek akkor elmúlik nem? még túl fiatal vagyok ahhoz hogy mindig feldagadjon...nem akarom...
2009. márc. 4. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha felizgulsz, feldagad a szeméremajkad. vagy csak az egyik, vagy mindkettő. nekem mindkettő fel szokott. ha lenyugszol, visszamegy. nem azon fogsz üli pár év múlva, ne hülyéskedj már:)
2009. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer sem élveztem még el úgy, hogy a barátom megujjazott. Pedig írtó jól csinálja... örömöt okoz, de orgazmusom így még soha nem volt. Én is arra gyanakodtam, hogy még össze kell szoknunkj.... vagy épp nekem nem ez a fajta dolog jön be.... s csak max petting erejéig jó a dolog... Egyébként nálam is vannak fájdalmak ujjazás után........
2009. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én csak úgy értettem, hogy legalább két napig nem múlik el a dagadás, amúgy köszi a válaszokat :)
2009. márc. 5. 13:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!