Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex közbeni punci-puki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex közbeni punci-puki mitől van, és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy jókat röhögünk rajta, de azért zavar is egy kicsit. Lehet, hogy gyengék a gátizmaim? Ha erősítem, meg fog szűnni ez a fura hanghatás?
2009. márc. 4. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert a párod telepumpálja levegővel ami utána ugye kijön, mert mi mást csinálna. Nincs ezzel semmi baj, ez mindenkivel előfordulhat!
2009. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy a levegő ki be áramlik...
2009. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzottan kihúzza a srác a farkát, akkor levegő kerülhet a puncidba. Ez ilyen...
2009. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem azon múlik, hogy esetleg gyengék az izmaim? Mert valahol olvastam ilyen összefüggésről...
2009. márc. 4. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Hehe, hát igen... Főleg ha nagyobb szerszámmal van dolgod... tapasztalat XD Mi az ex párommal jókat nevettünk ilyenkor :D
2009. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Igen ez attól van, hogy telemegy levegővel, de a másik oka pedig hogy az izmaid ott belül gyengék. Ezt gátizomtornával lehet erősiteni, vannak könyvek is hozzá. Mindennap egy kis torna is figyeld majd meg mennyivel másabb lesz minden.
2009. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 19.21-es válaszoló tanácsát megfogadva egy kicsit ráedzek a nuni-izmokra, az csak jó lehet.
2009. márc. 4. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ezzel nem kell problémázni egy szerelmes párnál ez nem jelenthet gondot
2009. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
és amikor az "első" szexnél fordul elő, mit csináltok? (új partnerre értem), mert oké, hogy jókat nevettek rajta, de igy mi a megoldás rá? :)
2009. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az első alkalomnál is a humor a megoldás. Mert ha úgy csinálsz mint ha nem hallanád meg, és csak feszengsz, az semmivel sem jobb.
2009. márc. 7. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!