Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex-shopos/szőrmés bilincse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex-shopos/szőrmés bilincsek nyithatók kulcs nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi értelme van, át lehet-e alakítani olyanra, hogy csak kulccsal nyíljon? Hol és mennyiért lehet venni igazit?
2009. márc. 4. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.Én rózsaszín és fehér szőrméset láttam és ha ki akarod nyitni akkor szét kell húzni.De nem lehet átalakítani hogy kulcsal nyiljon.Főleg,hogy semmi értelme ha olyat akarsz akkor kérjél kulcsosat.
2009. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is szexshop-os, rózsaszín,és csais kulccsal nyílik!
2009. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk sexshopos rózsaszín,adtak hozzá kulcsot,de multkor ki tudtam nyitni nélküle is...aztán volt,hogy nem.nemtom mitől függ...
2009. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 3600vettem olyat ami kulcsal is nyílik, de kulcs nélkül is ki lehet nyitni....... és van olyan amit csak kulcsal és az elvileg...nekem azt mondta a csávesz h 24000 ... (annyiért sztem elég hülyeség:D)
2009. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 500 ért vettem bilincset egy military boltba! Nem szőrmés, és jó nehéz is, de nagyon masszív! Simán rátenném egy betörőre ha elkapnám és nem félnék, hogy leszedi. Az viszont igaz, hogy aki ért hozzá és gyakorolt az egy tővel is ki tudja nyitni!
2010. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen igen, én is ki tudom nyitni egy tűvel. De azt ugye tudod hogy ilyen bilincs nem lehet nálad!!!!!!!!!!
2010. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!