Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan viselitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viselitek a mell simogatását csókolózás közben?

Figyelt kérdés
16 éves barátnőmet gyakran kísérem haza, ilyenkor megy a csókolózás ezerrel... kábé hogyan reagálna ha ilyenkor rákapnék a mellére? Én lehet, hogy elélveznék...:D
2009. márc. 3. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nem örülnék neki.Szóval ha lenne már lenne szex is akkor igen de ha még nem akkor nem...de lehet hogy ő örülne neki...nem lesz tőle orgazmusa ott nyomban de biztos tetszene neki
2009. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, de petting vagy szex közben. Egy sima csókolózás nálunk nem erről szól. Szerintem kétesélyes a dolog, én csak magamból tudok kiindulni. Engem nem zavarna, de nem is lenne olyan "hű", hogyha ez egy búcsúcsóknál történik. Az sem elhanyagolható, hogyha még nem jártok régóta, akkor rosszul sülhet el. Próbáld szép lassan kitapasztalni.
2009. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igyekszem...

2009. márc. 3. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Én mindenképp eltörném a kezét.
2009. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Én egy cseppet se örülnék neki mert azért vad csókok +tapizás eléggé izgató tud lenni szerintem neked se lenne jó ha a barátnőd simogatná neked te jól beizgulsz és akkor nah szia majd holnap talizunk.... persze ha utána más is lesz akkor előjátéknak nagyon jó
2009. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Utcán felejtsd el a tapizást. Otthon, 4szemközt mehet, ha hagyja.
2009. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sima ügy, de most még hideg van, és az elég kiábrándító ha a srác a kabát redőivel küzdve próbál odaférkőzni :) különben is a lányon több mint valószínű szivacsos melltartó van akkor meg úgyse érezne semmit.

ha kettesben vagytok valami meleg helyen :) akkor lehet róla szó de csak lassan és finoman h észrevedd mikor zavarja őt.

2009. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

mas emberek elott SOHA..

...kettesben viszont BARMIKOR elviselem, sot!

2009. márc. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Én enélkül jobban élvezném a csókolózást:) Mondjuk nekem nem stílusom a tapizás.
2009. márc. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha nyilvanos helyen taperolod,vagy tarsasagban es foleg ha nem egy jaj de komoly kapcsolat akkor a csaj arra fog gondolni hogy csak AZT akarod .... de eletkortol is fugg

ha csak par hete vagy talan 1-2 honapja jarnank es az ajtom elott mikozben jon a szomszed neni elkezdenel taperolni akkor nagyon kiakadnek

2009. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!