Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élveztem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élveztem el?

Figyelt kérdés
Legutóbbi maszturbációnál nem jött ondó, nem értettem miért. Mitől lehet ez?
2009. márc. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Talán a lány maszturbált és nem te.
2009. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Minden területen mutatkozik a gazdasági válság!

Miért nem szakembert kérdezel meg? Nem fog rád csúnyán nézni a doki ha megkérdezed tőle, és ráadásul biztos, hogy szakszerű választ kapsz tőle.

2009. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elélveztél csak már teljesen kiürültél! Akkor van amikor egymás után sokszor élvezel el .Velem is előfordul vagy ha nagyon gyors akarok lenni 1-2 perc.Próbáld elnyújtani 20-30 percre akkor tuti sokkal több jön meg nagyobb lesz az élvezet.Egyél májat az termeli a spermiumot.Vagy ne elégítsd ki magad 2-3 -napig.Ha nem érzed a kielégülést soha (spermától függetlenül )akkor ott baj van és orvoshoz kell menni.Ha meg rendesen elélveztél és tovább csinálod akkor kielégültél és lehet hogy tovább kell maszturbálnod akár 30-40 percig is eltarthat mire elmész.Hány éves vagy egyáltalán hogy a megfelelő korban vagy e vagy nem vagy lány ?
2009. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak maszturbáltok annyit fiúk???
2009. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző gondolom lány vagy akkor gyere át és nem én hanem te fogod csinálni :D
2009. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!