Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Észreveszitek, ha a Nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Észreveszitek, ha a Nő színleli a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem
2009. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi partnered van, akkor igen, de egy idegennél, ha jó színész, biztosan nem. Az igazi szexuális kapcsolatban a férfi olyan, mint egy szimfonikus zenekar karmestere, aki egyből kiszúrja, hogy valamelyik hangszer nem, vagy nem úgy szól! Ehhez persze egymás minden apró rezdülését ismerni kell, akkor már az"előszelét" is észreveszed egy apró kis remegésből is.
2009. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapasztalt pasit nem tudsz átverni!
2009. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem is akarok.. :) szerencsés vagyok mert képes vagyok hüvelyi orgazmusra, csak érdekelt, hogy a pasi mit "érez" az egészből
2009. márc. 4. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Minek kérdez ilyet valaki, ha nincs ilyen problémája!!

Ez tök bosszantó, akkor örülj neki, hogy neked sikerül.

Nem mindegy, hogy észreveszik-e, ha neked sikerül?!!

2009. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök is! :) És sajnálom azt, ha valakinek nem sikerül. Bocsi, ha felbosszantottalak.

Köszi a válaszokat

2009. márc. 4. 12:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!