Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hosszabb ideig szex/maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideig szex/maszturbálás nélkül. Hogyan bírhatom ki?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy valószínűleg augusztusban bevonulok katonának. A problémám pedig, hogy sajnos 19 éves pasiként még nem voltam senkivel. Próbálkoztam sok lánynál, de mindig maradtunk barátok. Így eléggé ki vagyok "éhezve." :S Most ezt naponta, két naponta valamennyire önkielégítéssel meg tudom oldani. De mit tehetek ott bent, amikor maximum hétvégente jöhetek haza, néha még akkor sem? Mit csináljak, hogy ne bolonduljak bele a hiányba? Esetleg próbáljak szép lassan leszokni a napi önkielégítésről? Vagy mit tehetnék?
2009. márc. 3. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pl. a napi tisztálkodást vagy ürítést végzed, maszturbálj egyet. Ennyire egyszerű a dolog...Inkább masztizz naponta, hogy kevésbé hiányozzanak a nők.
2009. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt előre leszögezem, hogy a körlettársaimmal való együttlétekre ne is próbáljon senki célozgatni, vagy ezt javasolni, mert teljes egészében ellenzem az azonos neműek bármiféle együttlétét!!!
2009. márc. 3. 20:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az előbbi komment nem neked szólt. :)
2009. márc. 3. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Vegezz onkelegitest..Lenne egy kerdesem, attol h te nem vagy homosexualis miert iteled el oket?
2009. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%
úú, nem témába vág, ezért bocsánat, de állati kíváncsi vagyok: miért dönt valaki úgy, hogy katonának áll? mi motivál ebben? annyi szép, veszélytelen szakma van, miért pont ez? és még egyszer bocsi az offért, de ezt muszáj.
2009. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az a normalis ha egy ffi katonanak all, mert ha netan kitor a haboru akkor az anyamasszony katonai majd bujnak anyuci szoknyaja ala..Nekem szimpatikus az aki volt katona...Es az is aki most megy...


20L

2009. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20:26-os vagyok..A kerdezonem meg uzenem, h lesz ra ott alkalmad h maszturbalj, WCben, az agyadban..a parom is volt es azt mondta h o is csinalta,pedig 2hetente jott haza..(bar akkor meg nem voltunk egyutt)..ugyh ne felj, nem lesz semmi gond!
2009. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Először is. Elnézést, rosszul fogalmaztam, nem ítélem el a homoszexuálisokat, csak engem kerüljenek el. Én sem hirdetem, hogy nem vagyok az. Mivel a nőkhöz vonzódom, el nem tudnám képzelni egy pasival... Ezért kértem, hogy ezt a lehetőséget ne tanácsolja senki. ;)

Másik. Hogy miért szeretnék katona lenni? Az egyik kedves hozzászóló már részben megadta a választ. Egyébként szeretem a kihívásokat, néha a veszélyt. Érdekel a haditechnika, és az ehhez kapcsolódó sportok. Ezenkívül ez a hivatás biztosan nem lesz unalmas, és remélem azt csinálhatom majd, ami érdekel, amit szeretek. Hát ennyi.

2009. márc. 3. 21:23
 9/9 anonim válasza:
Én a Francia idegenlégióba megyek most júliusba :), nekem meg nem járta meg a fejemben ez a téma :))
2010. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!