Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi nem jó a sexben? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem jó a sexben? Miért nem jó a sex? Kivel nem jó a sex és mitől?

Figyelt kérdés

Kérlek azt írjátok le mi az ami nem jó benne.Mitől lehet rossz.Mi az ami taszító lehet benne a számodra,ami kábrándító.

A sexről mindíg csak a jót hallani.

Mik az árnyoldalai??? Negatívumokra lennék kíváncsi.

Mindeki az egekig magasztalja ,de közben kiderül,hogy a nők egy jelentős része nem is élvezi igazán.


2009. márc. 3. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogas kérdés!

1.Néha a félelem,hogy terhes marad az ember

2.Ha a páromnak bűntudata van,hogy rövid ideig bírta és ezzel ostorozza magát

3.Amikor nincs meg az összhang,az egyik fél a gyöngéd ölelésre vágyik,a másik "vadabb" szexre

4.Én speciál még azt is utálom,hogy az emberek hangoztatják,hogy új a kapcsolatom 4 menetet lenyomtunk egymást után,hát nekem a hátam közepére se kellene!

Max. 2 minőségileg

5.A popsibaélvezést nem szeretem annyira

Így elsőre ennyi jut eszembe

24 L

M

2009. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy leírtad
2009. márc. 3. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Alaphelyzetben a szexben semmi sem jó magában. Talán a gyöngéd simogatás...

A többit az teszi "jóvá", hogy az agy különlegesen reagál rá. Ha úgy érzi, hogy jó szex van (és ezt szinte bármiből érezheti) - akkor néhány olyan vegyületet termel, ami aztán a mennyekbe röpít téged :-)

Ez a természet jutalma azért, hogy vállalod a gyerek nevelését.

2009. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
a sex az első legjobb dolog a világon (a 2. az alkohol a 3. a nikotin) nincsen neki árny oldala.ha az ember jol csinálja, annál nincs jobb de ha rosszul csinálja is lehet jo. rossz csak akkor lehet ha nem csinálod, v. ha utána viszketni kezd, de mind1 mer közben akkor is jó XD
2009. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A sima szex engem taszít, szeretkezni szeretek :) Magyarul: érzelem nélkül képtelen lennék csinálni.
2009. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi van a másik testével.A szagával.Az izzadsággal.

Érzelemk nélkül annyira szörnyű?

2009. márc. 4. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
eredetileg az emberek is illatok alapján választanának párt ha nem lenne a mai életvitel...szerintem aki szeret valakit nem ez a befolyásoló...ha meg nem akkor nagyon jól kell d*gnia (mert érzelmek nélkül tényleg nem szeretkezés) hogy csak ezért legyen vele (az sem valami hosszú életű, max alkalmi, ott meg szintén nem ez a fő tényező)
2009. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érzelmek nélkül nem az, hogy szörnyű, hanem én képtelen lennék rá. Ez van. Szag? Én szeretema párom illatát akkor is, mikor estére már kicsit izzadt :-) A kuki-szagot nem szeretem..
2009. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kuki szag.Jó hogy írtad.

Az olvastam valahol,hogy a természetes punci "szag" beindítja a férfiakat. Elég zuhanyozni,nem kell mindeféle tusfürdő meg egyéb.

A kuki természetes szaga számotokra jó vagy sem. Beindít?

Gondolom van olyan is amikor elkap a vágy és nincs lőtte tisztálkodás. Akkor nem undorító a férfi szaga?

És a ti nunitoknak a szag?Azzal mi van.Az milyen és milyennek tartjátok?

Egyébként nem undorodtok tőlünk amikor izzadtak vagyunk?


Aki írt annak köszönöm.

Azt hittem többen és többet írnak majd. Ezek szerint túl sok rossz nincs a sexben.

2009. márc. 5. 19:45
 10/10 anonim válasza:
Hát igen..sztem semmi gond a szagokkal :) attol lehet csak bepörögni (x
2011. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!