Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit csináljak? Nem akarom elveszíteni! Sürgős!
Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a barátom kitalálta hogy vegyünk be valakit 3.nak (egy lányt) de én nem akarom mert attól félek hogy a másik lánnyal jobb lessz neki és megromlik a kapcsolatunk stb... a barátom azt mondja ő szeret meg minden de még nem csinálta úgy és ki akarja próbálni...:(
Az Értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2011. ápr. 17. 17:34
11/11 A kérdező kommentje:
de 7hónap alatt laposodna el enyire? :( de eszembe jutott hogy már megunt de megkérdeztem de azt válaszolta hogy dehogy is csak még nemcsinálta és ki akarja próbálni.
2011. ápr. 22. 10:44
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!