Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normalis az ha egy csaj nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az ha egy csaj nem izgul a melle simogatasara?

Figyelt kérdés
Tobb csajjal volt dolgom mar,mindenik nagyon beindult ha a mellet barmien mondon izgattam,mostani parom egyaltalan nem erez semmit,allitasa szerint,normalis ez? vagy csak nem kivan elgge?
2009. márc. 3. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én sem izgulok fel rá!

szerintem normálisan.

2009. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
engem néha kifejezetten zavar, ha a barátom a mellemhez nyúl. Pedig a barátomat szeretem. És azt is, ha simogat, vagy egyéb módon izgat. :)
2009. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

engem is zavar!

föleg ha a mellbimbomhoz

2009. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
És még a nők kombinálnak mindennel kapcsolatban... miért kell rögtön arra gondolni, hogy nem kíván eléggé? Azt hiszed, minden nő ugyanolyan, mindenki ugyanott és ugyanannyira érzékeny? Kinek ez, kinek az. A mell nagyon köztudatban van mindenütt, de pl. nekem sem valami érzékeny, ha ott foglalkoznak velem, nem izgulok fel rá, nem igazán indulok be, viszont rengeteg más helyen hiperérzékeny vagyok. Amúgy hány éves vagy, hogy ilyesmiket feltételezel?
2009. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: a barátom sokkal jobban felizgul, ha a mellemet simogatja, nyalogatja, mint én... Engem hidegen hagy! Csak mosolygok, milyen aranyos közben. :D
2009. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Ne csak a mellével foglalkozz, ennyi!

Szerintem, túl nagy feneket kerítesz ennek...

2009. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen 1x jutottam orgazmus közeli állapotba a mellsimitől/csókolgatástól. Azóta szinte immunis vagyok rá...Szinte meg sem érzem.
2009. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem midenki szereti.

Másrészt a nagyobb mellek átalában érzéketlenebbek is. Harmadrészt nem minden mell vehető egy kalap (kéz:D) alá, hisz mindegyikhez máshogy kell érni.

2009. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nagyjából a lányok 10%-át teljesen hidegen hagyja. Ez van...
2009. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hát eltérő tapasztalataim vannak mint azoknak akik előttem írtak! Engem izgalomba hoz ha a mellbimbómat nyalogatja, vagy simogatja a párom. Sőt, az orgazmusom elérésében is nagyon nagy szerepe van!!! Egyedül akkor nem szeretem ha csinálja, amikor meg fog jönni, akkor annyira érzékeny h szinte fáj, meg feszül a mellem. Én így vagyok ezzel!
2009. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!