Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok ti hanyadik egyuttlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hanyadik egyuttlet utan kezdtetek el elvezni is?

Figyelt kérdés
par napja veszitettem el,iszonyuan fajt az elejen ... mikor pedig mar nem fajt nem ereztem semmi kulonosot
2009. márc. 3. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Partner függő számomra! Akivel először lefeküdtem vele szinte semmi extrát nem éreztem, viszont akivel most vagyok már akkor elélveztem, amikor először voltunk együtt! :)

De ha ügyes a partnered szerintem kb. a 3. együttlétnél már jó lehet! :) Sok sikert!

2009. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nkem 4 szűz lány volt az életemben, az első már elsőnél élvezett, a második is, a harmadik a harmadikra, a negyedik elég nehezen jött bele.
2009. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyrészt a partner tapasztalatán múlik, másrészt a pár nemi szerveinek összeillőségén.( Lásd.:Káma Szútra)
2009. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3.-nál már volt orgazmusom, de csak csiklón rásegítve. Azóta is csak így megy.
2009. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 diktól kezdve van hüvelyi:D
2009. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elsőt én se élveztem különösképpen,de attól függetlenül jó volt..

Utánna már élveztem mindegyiket,de meg nem tudnám mondani h hányadiknál milyen orgazmusom volt :)

2009. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az 1. együtlétnél csak kellemetlen érzés volt fájdalom nélkül 2.nál szakadt át a szűzhártyám ami nekem eléggé fájt a 3.nál nem éreztem semmi különöset de a 4.et már naggggyon élveztem:D
2009. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgy az 5.nél lehetett orgazmusom..... vagy talán a 4.... de már a harmadik együttlét után élveztem a sexet :)
2009. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elso egyutletemnel, nekem is nagyon fajt igy nem volt valami jo erzes, de a masodiknal mar semmi gond nem volt, akkor, mar orgazmusom is volt :D
2009. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első jópár alkalom mindig fájt az elején, igaz max. 1 percig míg ki nem tágultam, de ennek ellenére már a 2.at is élveztem, orgazmusom kb a 7.-8. körül lehetett, de az már kapásból rendes hüvelyi volt.
2009. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!