Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Jó a popsim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Jó a popsim?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2009. márc. 3. 17:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim válasza:
65%
tiszta csúnya, meg bizto szaros is, mosd meg!
2009. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim válasza:
96%

Háháhám ezt jol megkaptad, már bocsi, de szerintem te nem is akartál tudni semmi olyasmit h jo e a segged vagy nem, csak hát mondták páran h jo ( aki megakar huzni ) es akko te már elvoltál telve magaddal... Itt meg jol megkaptad a magadét, mer a 85% álitja h nem jo... kicsi... stb.


Nem ítéllek el, de szerintem olyan vagy h mindig a kozeppont barmi aron. ennyi... és mutogathatod a segged, hisz a fejedbe nem látnak... es nem sok vlm van ott ha ezt igy feltetted ide. Gondolom h te azt vártad mindenkitol h : Húúú de jo a segged, hát kicsit PADLOOOOW ! De nembaj !

És még vlm aki azt mondta neked h jo a segged az csak "ba*hatna" és pont....


Ez az én véleményem 16, L


Ja bocsi, hisz a véleményt még nem is irtam :)

Nemjo a segged, kicsi és alaktalan, szentem .


Hi !

2009. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
95%
Jól mondja :D Aki erre azt mondja, hogy jó, az csak azért mondja, mert csak meg akar húzni. Sajna ez van. Nem jó a segged, gebe vagy, mint az összes (legtöbb) kamasz, semmi nőies alak, lapos cici és fenék. Gratula. Kérdezősködj 4 év múlva, addig talán benő a fejed lágya.
2009. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim válasza:
55%
nagyon jó!! hány éves vagy?
2009. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim válasza:
Hát ha jól látom akkor a 3 kép teljesen különböző személyek popsijáról készült:S ugyanis a 2. sokkal kerekebb mint a 3-dik:D de kitudja...
2009. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
Így van, 3 különböző kép 3 seggről. Abszolút elüt az első és a 3. kép a másodiktól. kereknek nem kerek a feneked, dolgozni kéne még és eléggé kicsi. gebe vagy, nagyon vékony és ha nincs rajtad zsír/felesleg akkor a segged is kicsi. akin van egy kis felesleg azoknak szokott formás lenni (nem mindig van így)
2009. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 Odin777 ***** válasza:

igen valszeg az arányaiddal amiből nem sok látszik azzal együtt jó


szerintem a sexi fotóban benne van még a hát is nyakig mert , a fénykép nem mindig valóságos (meg szép az is );de kell a viszonyítani valamihez; mégvalami: alsó szemszögből nézett ki a legjobban :)

viseld büszkén!

2009. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 A kérdező kommentje:
Ok nem kell többször leírni, hogy szar a seggem, felfogtam.:) majd gyúrok rá köszi a tanácsokat.:D
2009. márc. 17. 18:18
 69/73 A kérdező kommentje:
Ja és mind a 3 az enyém csak különböző bugyikban készült. és az aki megfogta is mondta hogy mennyire jó. ezt szerette bennem a legjobban. 17 voltam amúy.
2009. márc. 17. 18:20
 70/73 anonim ***** válasza:

Ezzel te bolcskodsz?:)) Istenem de liba lanyok vannak...

ne haragudj de oszinte lesz,szerintem nem jo...a jo fenek messze nem itt kezdodik...fenykepesz vagyok en mar csak tudom az osszes fenek format...23/F

2009. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!