Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Merre vannak útszéli örömlányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre vannak útszéli örömlányok?

Figyelt kérdés
Melyik út, melyik szakaszán? Hogy néz ki? Mit mennyiért? :P
2009. márc. 3. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy este indulj el szetnezni ... erdeklodj ... menj oda es kerdezd meg... az a biztos
2009. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pomáz után van,sőt ott az egyik csaj egy kivilágított lakókocsiba teszi a p.csáját.multkor láttam.de szerintem ne menj örömlányhoz,még elkapsz valamit!
2009. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fóti kora előtt kései orákban vannak dögivel!
2009. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemetnel minden 10m-ben van k..va. De nem tudsz magadnak rendes csajt szerezni?
2009. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Már bocsi, de ezt nem lehet kihagyni! Minden ut szélén...
2009. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésedben benne van a válasz, az út szélén.

Az ár nagy skálán mozog, helytől, és külsőtől függően.

Nem javaslom tanulóvezetőnek!

Rutinosok meg már úgyis elkerülik, ezeketa HIV+ raktárakat, ahol mindenféle nemi betegség is fellelhető!

2009. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. M5-ös mellett. Rusnyábbnál rusnyábbak és koszosak, igénytelenek és nem mind az idén barnult... Egészségedre, ha van gusztusod hozzájuk...
2009. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 41-es út szakaszán Vaja után gyakorlatilag Nyíregyházáig végig. Infókat nem tudok, csak láttam őket amikor Nyíregyházára mentem.
2009. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss: Te ien riherongy q.váknak pénzt adnál? Én soha!Tőlem asszem tönkre mennének! Nálam az oral az elsődleges. De egy utszéli ringyónak én beadjam a szájába?! Inkább levágom!!! Javaslom, Te is inkább egy normális csajt keress. Ha nem vagy tul szép, akkor is meghtalálja a zsák a foltját. Ha meg gazdag vagy? A világ bombázói lesznek a lábaid előtt! Tudod, a nők csak szerelemből dugnak, kivéve ha gazdag a pasi!!!
2009. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, nem jól irtam: HA gazdag a pasi!
2009. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!