Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc pózotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a kedvenc pózotok?

Figyelt kérdés

fiuk lányok írjátok be a nemeteket.köszi

jah és a pózt körülírnátok?


2009. márc. 3. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom a kérdés az akart lenni, hogy Melyik a kedvenc pózotok? Ebben az esetben, mikor én hátul vagyok, a lány pedig térdel. Azt hiszem kutyapóz a neve, de lehet most butaságot írok.


Ha a kérdés az volt, hogy "Mejk a kevenc pózotok?" Akkor feltennék pár kérdést: Mit jelent a Mejk és a kevenc szó? bocsánat a tudatlanságomért.


20/F

2009. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, a kérdés az hogy "melyk a kedvenc pózotok?"sajnálom hha nem irok hejesen, de mindenki magyar iskolában végzet!!!
2009. márc. 3. 13:50
 3/9 A kérdező kommentje:
kérdés akkart lenni!! dehát mindeki magyar iskolában végzet??? mert én nem!
2009. márc. 3. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem kritizálni szerettelek volna, csupán segíteni. Az első válaszoló voltam.

esetleg ha az még segít, ez a kérdés már párszor szerepel, oda több válasz is érkezett, ajánlom figyelmedbe őket.


20/F

2009. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az amikor én háton fekszek és ugy...:) meg a lovaglót is szeretem:)

17/L

2009. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutyapóz

25/L

2009. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a páromon lovagolok, tehát ő van alul. 23/l
2009. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a hátamon fekszek, és a nyakában vannak a lábaim.... Na az nagyon jó :D
2009. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mivel én túlságosan hajlékony vagyok ezért az amikor én a a hátamon fekszek yertyába megyek ott megcsinálom a spárát és a párom meg úgy...
2010. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!