Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párom nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párom nagyon hamar elmegy? Mindig mondom neki, (mikor elment utána) hogy még-még-még! De nem csinál semmit! Én nagyon sokáig szeretném! Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 05:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
tantrázzon. vagy mondd neki, hogy figyeljen jobban. meg még ott van az elszorítás is.
2009. márc. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Kislány, az hogy Te meddig szeretnéd, és hogy meddig bírja az nem egy dolog. Amit csinálsz a lehető legrosszabb neki. A korai magömlés egy gyakori férfi panasz, általában attól van, hogy a fiu izgul, teljesíteni akar, meg akar felelni, és ezáltal nem tud koncentrálni rendesen arra, hogy visszatartsa. Azzal, hogy Te cseszegeted, hogy tovább akarod, csak rosszabb lesz a dolog. Nem kell szólni érte, nem kell követelőzni, és nézzetek át együtt pár technikát, ami segíthet neki ellazulni.

Amit Te csinálsz az a legrosszabb út.


22/f

2009. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát én évekig nem szóltam semmit a korai magömlések miatt, sokszor csak elvonultam, aztán jól kibőgtem magam, hogy megint felhúzva hagytak, mint egy verklit.Nálunk belendült a dolog, aztán sokszor csak betette tolt5-öt 6-ot és elment.Hát ennyi idő alatt benedvesedni nem volt időm, nemhogy elélvezni.Mégsem csaltam meg soha, de ő ki akarta próbálni más nővel, mert meg volt győződve, hogy bennem van a hiba.Elmondása szerint nem próbálta ki, mert nem volt elég bátor hozzá, de ezért, hogy egyáltalán megfordult a fejében én megundorodtam tőle.Mégis mennyi idő az a kevés, ami neked kevés és neki már vége???
2009. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok lassabban, és segíts neki ellazulni, mert ha feszült, teljesíteni akar, azaz izgul, sokkal gyorsabban elmegy, azzal pedig, hogy még akkor mondod neki, hogy még, azzal még jobban porba tiprod az önbizalmát...

Más póz esetleg, vagy itass vele valami szeszes italt...Nem kell, hogy berúgjon, de már 1 sör is csodát tud tenni, igaz rendszeres használatra nem jó, mert rákap az ízére:) Vannak a LifeStyle-nak Long Love gumijai, ezeket is használhatjátok, tényleg jók...Vagy nemes egyszerűséggel maszturbáljon előtte, vagy te elégítsd ki először, és aztán álljatok neki a tényleges aktusnak...f/22

2009. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha ilyen hamar elmegy, folytassa utána kézzel-lábbal vagy szájjal. Ez a minimum ilyenkor.
2009. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg, ha mondod utánna, hogy "még-még-még" akkor közben is szoktad neki mondani, hogy ne hagyd abba, csináld még, stb.stb. Ha nem így van, már most abba is hagyhatod a válaszom tovább olvasását, és elnézést, hogy feltételezni mertem. Egy férfi sokkal jobban tud összpontosítani, ha nem hajtják, hogy csináld, stb. Én ha ezt meghallom, olyan öröm jár át, hogy jajj, biztos nagyon jó neki, hogy már ettől majdnem elélvezek. Ez nagyon nagy elismerés a férfinek, így bizonyítani akar tovább, és ezzel kockáztatja, hogy el fog menni, mert érzi a részt, ahol már egy pózváltásnyi szünetet kellene tartani, de nem meri megtenni, mert te hajtod, és ez érthető is. Pedig ha hagynád, vagy beszélnél vele erről, hogy mikor érzi, hogy el fog menni, vagy éppenséggel te érzed (még jobban megmervedik a pénisz, ezek általános dolgok, nem sorolom őket, biztosan te is érezted már ezt.), akkor váltsatok pózt, ahol te szabod meg az ütemet, ami legyen lassú, és mély mozdulatokkal teli. Kb 13-14 ilyen póz van, ami kényelmesebb is, és nem is olyan fárasztó a női partnernek. Egyébként a sok csókolózás szex közben eléggé leköti a férfit, főleg ha szeret csókolózni, ez is elvonja a figyelmét, nekem legalábbis segíteni szokott.


20/F

2009. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a minimum ilyenkor????

hát ez az h a pasik nem ilyenek a legtöbb pasi magának való.

próbáljátok meg azt h több legyen a te részedre az előjáték és addig te ne is nyúlj hozzá ne izgatsd fel csak magaddal foglalkozz tudod nálunk is ez a probléma és még rátetőzik h nagyon ritkán vagyunk együtt sexuálisan pedig a férjem.

2009. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

En nem ertem hogy az milyen szex ha valamelyik felnek nincs orgazmusa. Ugy semmi ertelme nincs. Ha nem gyerekcsinalas a cel, akkor egy szex addig tart amig mindket fel elmegy. Vagy igy vagy ugy. Nem azert szexelunk hogy elussuk az idot, vagy mert jotelezo vagy mit tom en paran mert csinaljak, hanem hogy mindkettonek jo legyen. Azt a ferfit meg nem ertem, aki ezt nem latja be.


23f

2009. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
jotelezo=kotelezo :)
2009. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne basztasd. Ez neki sem jó, nyilván csak rosszabbul érzi magát de változtatni ezen elég nehéz. Kezd azzal, hogy szex elött közvetlen foglalkozz magaddal kicsit, hogy te már felhúzott állapotban legyél. Ha sikerül ilyen módon összehozni, hogy nagyjából egyszerre menjetek el, akkor ez annyira fog neki tetszeni, hogy "erőszak" nélkül is rááll a hosszabb futamidőre:) Neki is az lenne a legjobb ha neked is jó lenne de ezt csak ésszel lehet elérni, másképp ártasz neki és magadnak is.
2009. márc. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!