Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már mell orgazmusa itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már mell orgazmusa itt valamelyik lánynak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
nekem csak olyan volt,hogy addig izgatta a srác a mellem hogy már csak kb fél percig kellett utána alul "dolgoznia" kézzel,és elmentem.Csak mellizgatással nemtudom sikerült e volna,szerintem nem,de nem kizárt:-)
2009. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem tök érzéketlenek a melleim, szóval nem tudom elképzelni sem.
2009. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

22:56-ös. Nekem is :)

Én sem tudom elképzelni... nem is értem. :-O

2009. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
hat, akinek van ilyen az a legnagyobb mazlista a foldon... talan 0.000001%nal elofordul :D
2009. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
80%
volt, volt, volt :)))
2009. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
az micsoda? neked volt? vagy miért a kérdés? nem is hallottam róla hogy ilyen is van. (o_O)
2009. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Én már izgultam nagyon fel cicimasszázstól odalent, de orgazmusom azért nem lett tőle..:S
2009. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig van ilyen. De hát ha nő nemtudja saját magáról hogy lehet neki akkor szerintem ilyeneknek utána kellene nézni,felvilagosodni..
2009. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Erdekeseka kerdes, gratulalok, a szerzonek!

Pl.Nekem a ferjemet izgatja, ha puszilgatom, harapdosom a mellet, mellbimbojat.El is tudna jutni az orgazmusig, igy is.Engem spec. no letemre nem igazan izgat.En pl. ha nezek egy sex filmet es nyognek benne ,attol orgazmusom lesz -ha akarom - persze tolem fugg.Ugy is az lehet, hogy hozzam se nyul senki!Sot, most hogy csak irunk rola, ha szertnem most is elo tudnam idezni, minden fogdosas nelkul.Ez amit meg kell tanulni, de keves embernek sikerul.Lehet, mert nem is tudjak, hogy van ilyen is.

Befolyasolni es idoziteni az orgazmust.


Az elottem szolonak, nem beteges, ha valaki leul es felall orgazmusa van.Inkabb ugy fogalmaznam, nem mindennapos.Az a beteges, akinek nincs.Ez sajnos minden napos.Az orgazmust a noknek is megadta a NAGY UR, hogy elvezzek a szeretkezes oromet.Tehat ki es hogy elvezi, szuvenir joga.

Van aki a melle,van aki kislabujja, van aki a gerinc nyulvanya simogatasara, nyaldosasara jon izgalomba...es sorolhatnam a vegtelensegig.

Ha neked volt, kerdes szerzo, ne ilyedj meg, normalis dolog, mint minden a szeretkezesben, ami neked jol esik!

2009. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyna, hogy a párom addig izgatta a cicijeimet, hogy már teljesen kész voltam szinte könyörögtem az ujjaiért.. :D Aztán épp, hogy a csiklómmal kezdett volna el játszani, rögtön elmentem. De úgy még sosem sikerült, hogy csak a mellingerléstől lett volna csiklóorgazmusom.
2010. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!