Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rendesen orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rendesen orálisan kielégíteni egy pasit?

Figyelt kérdés

A barátommal beszélgettünk a multkor és szóbakerült ez a téma.Én visszahúzódó szégyenlős típus vagyok és eléggé elzárkózom ettől a dologtól de szeretem a barátomat és arra gondoltam meglepem ezzel.de nem tudom hogy csináljam:$ úgy hogy ez számára örökre emlékezetes legyen?

Előre is 1000 köszi aki válaszol.


2009. márc. 2. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Rendessen csak ugy tudod,ha el is élvezz a barátod,mert ha nem semmi értelme az egésznek.Probáld meg nagyon finoman,érzékien neki látni,mikor érzed,hogy már jó a szerszám a többi csak rajtad mulik.Sok sikert hozzá.
2009. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát jó azt gondoltam de hogy csináljam?tehát húh hogy fogalmazzak!tehát úgy hogy neki is és nekem is jó legyn:)

mert nyelni nem szeretnék de olvastam hogy szeretik a pasik meg ilyenek

de azért köszi:)

2009. márc. 2. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki még az elején, ha szóljon, ha elélvez és vedd ki a szádból, de úgy, hogy közben a kezeddel folytasd, de ne legyen közte szünet, mert úgy nem lesz jó neki.

Miközben a száddal kényezteted vigyázz, hogy ne érjen hozzá a fogad, mert azt nem szeretik általában és persze végig használhatod közben a kezed a hímvessző tövénél.

Közben tudod pihentetni a szád is, mert ha húzogatod neki finoman, akkor elég ha a makkot nyalogatod!!

2009. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

még annyit elfelejtettem, hogy mi szoktuk úgy is, hogy a végén a melleim közé élvez a párom. azt is nagyon szeretik a férfiak.és a legfontosabb,hogy élvezettel csináld.

sok sikert!!!:)

2009. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia L vagyok először nekem gondot okozott ez az egész mármint h az anyag hova kerüljön de nincs rossz íze igaz lenyelni én sem szoktam elélvez a számba aztán kiköpöm nyugi nem vészes és így neki is biztos jó hisz nem szeretik ha megszakítjuk a dolgot amit elkezdtünk azt fejezzük is be de próbáld ki és meglátod neked hogy a jobb készíts oda valami innivalót és jó sok zsebkendőt nyugi menni fog
2009. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek
2009. márc. 3. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek egyet azokkal akik szerint akkor semmi értelme ha nem fejezzük be.... Ez hülyeség. Pl mi a párommal legtöbbször előjáttékként "alkalmazzuk", csinálom neki, és mikor már nagyon nem bírja, akkor szeretkezünk, és befejezzük úgy. Meg először én is tartottam az egésztől, főleg azért mert elsőre én se akartam volna lenyelni, ezért nem is tudtam hogy kéne csinálni, aztán megbeszéltük a párommal és ő mndta h abszolút nem kell h lenyeljem, csak kényeztetem kicsit így, aztán szeretkezés. Aztán majd lenyeled akkor mikor már jobban belejöttél, vagy kedved van hozzá, én is így voltam. De elsőnek nem ajánlanám...
2009. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!