Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális hogy pár hónapja ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy pár hónapja ha felizgattam a barátom megjelent az előváladék (nála) de mostanság teljesen száraz marad?

Figyelt kérdés
Ha én nem "nedvesítem be" nyoma sincs...
2009. márc. 2. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, ez azért lehet mert nem izgul fel annyira az előjáték során mint pár hónapja mivel én úgy tudom hogy az előváladék a szexuális felizgultság jele a férfiaknál, a nőknél pedig a nedvesedés. Remélem segíthettem! :)
2009. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de azt hiszem nem az izgalmi állapotával van gond, mert néha már alig bír magával és elég hamar elmegy. Ráadásul ritkán tudunk együtt lenni így csak jobban vágyunk egymásra.
2009. márc. 2. 21:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!