Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van-e a nők számára valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e a nők számára valamilyen olyan szer, amitől orgazmusuk lehet, vagy amivel előidézhető, vagy jobb az élmény? Esetleg Rush-al ez vmilyen drog féle?

Figyelt kérdés

Alkoholt hiába próbáltam inni egy keveset, nem lazulok el, nem lesz jobb.

Még nem volt semmilyen orgazmusom, masztival sem.

ajánljatok vmi gyógyszert, vagy szert, légyszi.


2009. márc. 2. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerd meg jobban önmagad, akkor sikerülhet

2009. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vibrator...vagy egy jo partner...
2009. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos ezzel nem mentem sokra, ismergetem magam, de nem megy. Valamilyen jó szer nincs?
2009. márc. 2. 14:01
 4/10 A kérdező kommentje:

Van már vibrátorom, és partnerem is, de mégsem megy.

egyéb ötletek?

2009. márc. 2. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy vannak ilyesfajta szerek, esetleg vágykeltőket lehet kapni szexshopokban, és egyéb helyeken...A rush-t nem ajánlom, az inkább a melegeknek jó.

Szerintem egy szexológus meglátogatása segíthet, lehet hogy lelki probléma miatt nem megy...22/f

2009. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy szerintem is a megoldás a masztizás. Magad kell kitapasztalni,mi hogyan jó és megtanítani a párodnak. Csikló orgazmusra majdnem minden nő képes. A hüvelyi már jóval nehezebb. Szal szerintem a csiklóival kéne először próbálkoznod. A drogokat, bogyókat pedig felejtsd el!

2009. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szinte minden nő képes, abban én nem vagyok benne.
2009. márc. 2. 15:42
 8/10 anonim válasza:
Nézz igényes szexfilmet!Szerintem a vágyat kellene felfokozni benned,ha ez megvan,akkor az orgazmus már csak hab a tortán..sokszor nyúlj magadhoz,még ha nem is kívánod épp,vagy csak tedd oda a kezedet mikor pihensz,a sok inger hatására hátha beindul vmi,vagy legalább a vérkeringése javul".sok sikert!
2009. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia nyugi nem vagy egyedül én sem tudok elmenni csak ha önkielégítést végzek és az sem a kezemmel csinálom úgy h ez van
2009. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azóta sikerült? ha nagyon fiatal vagy, ne csodálkozz, mert a szexet nem nekik találták ki.majd ha beértél",menni fog az, hidd el. türelem.legalább nem mész bele egéjszakás kalandokba és nem leszel szexfüggő.
2012. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!