Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik általában mindkét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik általában mindkét kezükkel tudnak ujjazni, vagy ez kivételes adottság?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 21:27
 1/7 anonim válasza:
76%
Húh, ilyet még nem tapasztaltam, de kösz a tippet. :) ezt mi is kipróbáljuk.
2008. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondoltad,hogy 2 újjával??Igen ez lehetséges,legtöbben ezt alkalmazzák :) Dehogy kezükkel???Sosem gondoltam még rá...max egyikkel a csiklót ingerlik és a másikkal ujjazzák...nem is tudom
2008. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mármint hogy egyszerre két kézzel? még sosem probobáltam, de külön aballal és külön ajobbal ugy igen megy.
2008. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van aki jobb kezes és van aki bal. Szerintem ebben is úgy lehet. Van amelyik pasi a bal kezét használja az ujjazáshoz, van aki meg a jobbat. Bár én nő vagyok, így csak találgatok :)
2008. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában tudnak jobb és bal kézzel is, de az egyik jobban kézre szokott esni, hisz vagy jobb vagy balkezesek.-)
2008. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

IGENIS TUDNAK! AZ ENYÉM LEGALÁBBIS!


Úgy csinálja, hogy az egyik keze a popsim felől, a másik pedig a hasam felől közelít meg!

2008. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudnak - ha megtanulták.

A legtöbb dolgot külön kell megtanulni mindkét kézzel. Nem ugyanaz az agyterület. No persze "beszélgetnek" egymással... ezért a másodikat már könnyebb megtanulni.

Emiatt persze előfordulhat, hogy nem pont egyforma mindkét kezével. Próbáld ki :-)

2008. máj. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!