Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen test alkatú férfiakkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen test alkatú férfiakkal szerettek szeretkezni lányok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Erős, izmos (ne túlzottan, csak ne nyúrga). Fontos, hogy izmos legyen a háta, hogy amikor rajtam van,akkor ne a lapockáiba akadjon a kezem, hanem az izmaiba. Legyen izmos a feneke is.

24/L

2009. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
A husisabb alkatúakkal, mert ha lovagolok akkor nem mozog alattam úgy mint egy fa darab... :D azaz nem verem folyton a fejét a falba azzal hogy mozgok... a husis a nyerő!
2009. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

22-dik F:

Végre megmondta valaki a frankót!

Teljesen egyetértek.

2009. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a mackós de nem túl kövér széles vállú ffiakat szeretem.De ha véletlenül (és nem a fogyokúrázás meg a koplalás miatt)sovány, akkor sem nyvalygok vagy piszkálom,hanem úgy szeretem ahogy van.
2009. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Most le fogtok pontozni, de nekem a vékony, nyurga és szálkás fiúk jönnek be... szóval ne legyen olyan nagyon gizda, szóval az egyik válaszoló jól leírta a hosszútáv futó alkattal... Jah és engem nem zavar ha lapockákba akad a kezem:)
2009. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
kössz h. feleltetek
2009. márc. 2. 19:07
 17/22 anonim ***** válasza:
az én párom igazi nagy maci, most 29 éves, és 183/99. Mikor érettségizett, 18 évesen 183/58 volt. Mondtam neki, mikor láttam a tablóképét, hogy szóba sem álltam volna vele. Ma már meg sem ismerik a régi osztálytársai
2009. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 granturismo ***** válasza:

Nem hiszem el!!!Már nektek nem is elég az,ha egy pasi nem ... félre,szeret,megbízható,mindíg mellettetek van.Csak azt mondjátok már meg LÁNYOK,hogy nem úgy van egy kapcsolatban,hogy úgy fogadjátok el a másik félt ahogyan van!Tegyük fel,hogy egy normál-vékony-csinos lány vagy,és a pasid meg megkér rá,hogy hízhatnál vagy 10 kilót,hogy tudjon rajtad mit fogni.Hogy esne az neked?Végig lennél sértve,mert hogy te mennyit gürcöltél,a sok finom kajának,édességnek ellent mondtál,hogy megmaradjon a csini alakod,és a pasid meg hirtelen azt mondja,hogy hízhatnál!Hogy esne az neked?Egyből azt gondolnád,hogy már nem szeret a párod stb-stb,azért kér erre.Minden pasi más,van aki alapból macis,vékony,vagy éppen kigyúrta magát sodrófával,akkor vannak lelkisebb,kemény,szívtelen-önimádó pasik is,de abban biztosak lehettek CSAJOK,hogy nem értetek ilyenek!EZ A TERMÉSZET RENDJE!Ti sem vagytok ám tökéletesek,ahogyan mi pasik sem!Gondolkozzon minden olyan lány ezen,akinek van annyi önbecsülése,hogy a másik félnek is van igaza,és az aki szinte csak a külsőből ítél!És csak az vegye magára,aki megérdemli!Ja azt elfelejtettem megírni,hogy nem vagyok napbarnított...Húú ha,mennem kell szolizni.Megyek szénné égetem a bőrömet a barátnőm kedvéért!!!Haggyuk már!Pff.


úgyszint a 22-dik F.

2009. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én írtam azt, hogy legyen napbarnított :D vagyis nem gond ha az.


De szerintem te nem érted a lényeget 22-dik F....


Természetesen ha valakit megszeretek a személyisége tetszik meg és úgy egyben az egész. Akkor úgy szeretem és fogadom el, ahogy van. Gondolom más is így van ezzel.


De most érted itt le lehet írni, hogy kinek mi az ideálja. És, hogy ha választhatna mit szeretne :)) de ez nem jelenti azt, hogy más már nem is kell!


Nem tudom miért kell ennyire túlreagálni. :D

2009. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
most csak azért mert te ronda vagy nemkell litániákat irni irigységedben. Ezzel a belső szépség hülyeséggel csak azok jönnek akinek külső nincs.
2009. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!