Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy vonzódik-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy vonzódik-e a pasikhoz?

Figyelt kérdés

Mikor suliba megyek mindig találkozok egy fiúval az utcán amint a vonathoz siet.

Egymásra nézünk és ennyi

De nekem nagyon tetszik (biszex vagyok)

Hogyan tudhatnám meg hogy vonzódik-e pasikhoz anélkül hogy kapnák tőle egy monoklit? xD


2009. márc. 1. 21:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja amugy 18 éves fiú vagyok
2009. márc. 1. 21:40
 2/10 anonim ***** válasza:
hát, ha csak ennyire találkoztok, elég nehéz lesz...
2009. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt szólítsd meg, próbálj vele összebarátkozni. Nem gyanús ez két fiúnál. Egy idő után csak kiderül nála, hogy milyen a biszexualitásról a véleménye. Ha bízol máe benne, elmondhatod, hogy tetszik neked. Vagy gyengéden visszautasít, vagy elítél, vagy belemegy.
2009. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! máris segítettetek

de azért még lehet nyugodtan írni, szivesen fogadom

2009. márc. 1. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
csak annyira találkoztok, mikor mindketten siettek? vayg tudnál vele beszélni?
2009. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen! csak egy pár másodperc míg elhaladunk egymás mellett

de már kitaláltam hogy majd kérek tőle tüzet..csak ahhoz vissza kéne szoknom a cigire xD

2009. márc. 1. 23:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem egyik nyáron haverom úgy próbált meg felszedni valakit, hogy tüzet kért tőle. Mire az leordította a fejét, hogy ne cigizzen :DD De különben ez egy jó ötlet ;)


Próbálj meg kicsit hosszabb ideig a szemébe nézni, ha lehetséges. Amennyiben full hetero max. hülyének néz, de az téged ne zavarjon :D


Egyszer felszállhatnál arra a vonatra, amivel ő megy. És akkor oda is mehetsz hozzá. Persze ez elég körülményes, tudom XD

Esetleg amikor visszafelé jön akkor odamenni hozzá, akkor már biztos nem siet annyira és leszólíthatod :)


Szerintem a legjobb megoldás az lenne, hogy akár csak pár másodpercre is, de megállítod, hogy rád figyeljen. Mert ha elmegy melletted nem nagyon van lehetőséged bármit is csinálni. Pedig elég lenne ha egyszer mélyen a szemébe néznél vagy bármi ilyesmi, pl. hozzáérsz a karjához vagy végigsimítasz magadon kicsit... Nyilván nem úgy, hogy az összes ember megbotránkozzon rajtad és mindenki téged nézzen a továbbiakban :DD Ha vevő az ilyen dolgokra akkor annyiból úgyis értené és lépne. Ha pedig nem akkor vagy fel sem tűnik neki vagy egyszerűen csak nem tudja mire vélni.


Sajnos tőlem most ennyi tellett, de ha eszembe jut valami jó ötlet, akkor majd leírom ;) sok szerencsét amúgy :)

2009. márc. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a legutóbbi hozzászólónak!
2009. márc. 2. 23:04
 9/10 anonim ***** válasza:
lett belőle valami?
2010. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2009-03-02 02:36 vagyok. (De rég volt már...)

Engem is érdekelne, hogyan alakultak a dolgok? :)

2010. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!