Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátomat h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat h ő is nyögjön az ágyban?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám erre rávenni h nyögjön...

Engem nagyon fel tud izgatni ha nyög a barátom az ágyban! De csak akkor szokott ha orgazmusa van...elötte nem :(


2009. márc. 1. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy!Ha nem nyog, akkor megvan az oka, biztos nem szereti vagy nem erzi ugy h azt kell...vagy a masik h kerd meg h o is nyogjon veled egyutt...
2009. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Kérd meg, hogy szeretkezés közben versenyezzetek ki nyög hangosabban ;).
2009. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szeretkezés közbeni "nyögést"nem lehet eröltetni!Ez nem mindenkinél van jelen.Akinél igy van,igy adja ki hogy mennyire élvezi,milyen foku orgazmussa van.
2009. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, nem a nyögős fajta. A párom hiányolja a nyögéseket. Direkt megjátszani nem tudom és nem is akarom. Arra odafigyelek, hogy a szuszogásokat ne fojtsam el, legalább azt hallja. Már az is fél siker. Direkt megjátszani semmi értelme, azt úgysem élvezi a másik. EZ emberi természet függő. Ha nem nyögős fajta, nem fogod tudni rávenni.
2009. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki mi bant,es h neked sokkal jobb lenne ugy a szex ha o is nyogne,nem hiszem h nem tudna,ha erzi amit te,vagyis forditva,erted ,es jo neki akkor nyoghetne....erted megtehetne
2009. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki hogy ez téged mennyire izgat! szerintem ez beindítja őt is, és nyögni fog:D
2009. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Látom a lepontozásokat... ezért estem vissza én is már csak 76%-ra. :D :D


LOL én is csak ennyit tudok mondani.

Az azért kemény ám, hogy miket tudnak itt kérdezni az emberek.


A kérdésedre válaszolva:

Sehogy nem tudod rávenni. Pl én sem nyögdécselek. Én élvezkedek a dolgon nem nyögök.

Jaj


25/f

2009. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,egyszer nyögtem egy kicsit csak,mert nagyon jól csinálta a barátom,ahogy mindig,de valahogy más volt.Szeretnék már felszabadultan nyögni,de valami visszatart..Ahogy párral előttem válaszoló írta,megjátszani,színlelni én sem fogok,mert úgy meg nincs értelme.De kényszeríteni sem kell a másikat szerintem,élvezi ő úgy is,ha nem nyög,különben nem szexelnétek,szerintem...:)
2009. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele.

Ha nem akarja, akkor legalább annyit tegyen meg, hogy nem fogja vissza magát: bármilyen hangot is ad, azzal jobban fogsz boldogulni, mintha csöndben maradna.

2009. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na es sikerult :P
2009. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!