Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Észreveszik a lányok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észreveszik a lányok, ha a puncijukat/vénuszdombukat bámulom? Pl. Szűk ha farmerban vagy sztreccs nadrágban vannak. Vagy pont ezért hordanak ilyet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gúvadó szemekkel bámulod akkor nagy esély van a lebukásra. De ha csak diszkréten teszed, akkor lehet még tetszeni is fog nekik, hogy kicsit megnézik őket. Egyébként senki sem szereti ha bámulják.
2009. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérzik. Ha meg nem biztosak ebben az érzésükben, akkor megbizonyosodnak róla, tehát észre veszik. Oda-oda pillantani lehet, az nem olyan feltűnő :)
2009. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Kedves első válaszadó! Akkor ne öltözködjenek kirivóan! Mégis mit gondolsz? Miért veszik fel a csajok főleg nyáron a testhez simuló cuccokat? Ha nem néznék meg Őket, azt hinnék hogy csúnyák!!!
2009. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van előttem szólónak. Minek veszik fel az egyre szarabb simulós rucikat nyáron?? Mintha ribancok lennének. meg lehet őket nézni még talán elhívni is 20.000Ft-ért
2009. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk azért, hogy az ilyenek, mint ti, ne szólják meg őket azért, hogy milyen szarul öltözködnek. De hát nehéz a kedvetekbe tenni :)
2009. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ha ha! Attól hogy valaki nem öltözködik kirivóan, nem biztos hogy szarul öltözködik... Ezen azért el kellene gondolkodni, kedves válaszadó...
2009. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Volt egy osztálytársnőm, aki egyszer szűk fekete naciban jött suliba, és teljesen be volt neki csúszva, és látszott minden. Szünetben a lányok jól kitárgyalták, és 3-an ugyanúgy felhúzták maguknak viccből. Egyedül én voltam ott a fiúk közül. 5 percen keresztül "húztak" vele engem, mert észrevették, hogy felizgat a dolog. Mit mondjak, maradandó élmény volt a látvány, és a szituáció 15 évesen...
2009. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!